آموزش رمز ارز

ارز دیجیتال dyxd چیست و نحوه کار ارز dydx

این ارز دارای سابقه طولانی تری نسبت به اکثر سیستم عامل ها در فضای DeFi است و در سال 2017 به عنوان یکی از اولین پلت فرم های معاملات حاشیه غیرمتمرکز در اتریوم راه اندازی شد.

این پلتفرم معاملات آتی دائمی در اتریوم را در سال 2020 آغاز کرد و این پیشنهاد را در اوایل امسال به راه حل مقیاس بندی لایه 2 StarkWare گسترش داد، جایی که توجه بیشتری را به خود جلب کرد. در ادامه با سایت بیتمینو همراه باشید.

ارز دیجیتال dydx چگونه کار می کند؟

ارز dydx قبلاً خود را به عنوان یک ارز مهم در دنیای رمزنگاری معرفی کرده است زیرا این پلتفرم دارای 64000 معامله گر منحصر به فرد و 11 میلیارد دلار و حدود 250 میلیارد دلار از حوضه نقدینگی dYdX دارایی دارد.

این پلت فرم با StarkWare که از StarkEx استفاده می کند، و یک موتور مقیاس پذیری دارد که هدف آن بهبود تجارت غیر محرمانه در dYdX است.

هدف از ارائه ارز دیجیتال dydx ارائه خدمات تجاری امن با هزینه های پایین است. برای دستیابی به این هدف، این پلتفرم اکنون با کمک StarkWare خدماتی ارائه می کند تا ظرفیت تسویه حساب تجاری خود را افزایش دهد.

ارز دیجیتال dyxd

استخر ایمنی

این استخر دقیقاً همان چیزی را که به نظر می رسد انجام می دهد، یک شبکه ایمنی برای کاربرانی ایجاد می کند که توکن های DYDX خود را به اشتراک می گذارند.

استخر ایمنی به شما اطمینان می دهد که کاربران DYDX با وجه واریز شده همچنان بخشی از پاداش ها را متناسب با توکن های خود در استخر دریافت می کنند.

استخر نقدینگی

مخزن نقدینگی به دو هدف اصلی یعنی ارائه اثرات نقدینگی شبکه و تشویق سازندگان حرفه ای بازار برای سرمایه گذاری در این پلت فرم هدف گذاری شده است.


بیشتر بخوانید :::


بازار سازان، بازارهای جدیدی را بر اساس پروتکل dYdX لایه دو ایجاد خواهند کرد و سهامداران، DYDX را متناسب با توکن های خود در مخزن نقدینگی دریافت می کنند که می تواند پس از 14 روز و در طول دوره بدون ردیف قرار گیرد.

ارز دیجیتال dyxd

پاداش برای دارندگان ارز دیجیتال dydx

دو نوع پاداش توسط پلت فرم dYdX به دارندگان توکن DYDX ارائه می شود:

پاداش های معکوس

این جایزه ها از پس انداز بین کاربران dYdX که بر اساس پروتکل لایه 2 dYdX معامله می کنند و کاربرانی که مدت طولانی از این پلتفرم استفاده می کنند، توزیع می شود.

پاداش های تامین کننده نقدینگی

کاربرانی که آدرس اتریوم فعال دارند می توانند پاداش ارائه دهندگان نقدینگی را دریافت کنند. در صورتی که حداقل حجم قابل توجهی را در دوره قبلی حفظ کنند

این توکن ها پس از یک دوره 28 روزه به ارائه دهندگان نقدینگی پاداش می دهند و این روند به مدت پنج سال ادامه خواهد داشت. هدف اصلی از ارائه این پاداش ها تسریع نقدینگی بازار در بلند مدت است.

 

پیش بینی قیمت dyxd

تا 13 سپتامبر 2021، dYdX (DYDX) با 10.02 دلار معامله می شود. اینکه آیا ارز دیجیتال dyxd در آینده نزدیک به 50 دلار خواهد رسید بستگی به عوامل زیادی دارد.

پلتفرم معاملاتی dYdX تصمیم گرفت تا توکن خود را در چیزی که بسیاری آن را نزولی برای بازار ارزهای رمزنگاری می نامند، راه اندازی کند.

زیرا بیت کوین در اوایل این هفته دچار تغییر و تحول بسیاری شد، زیرا ارائه دهندگان آن این ارز را به عنوان قیمت جدید قانونی خود اعلام کردند.

همانطور که همیشه اتفاق می افتد، با کاهش قیمت بیت کوین، کل بازار ارزهای دیجیتال آسیب دید. با این حال ، توکن DYDX همچنان ثابت ماند و قیمت آن بین 10-12 دلار بود، که نشانه خوبی برای دارندگان ارز دیجیتال dyxd است زیرا در زمان بهبود بازار، قیمت این توکن ممکن است افزایش یابد.

حتی در حال حاضر، توکن DYDX نشانه های صعودی را نشان می دهد و اگر به همان الگو ادامه دهد، می تواند روزهای آینده بالاترین سطح قیمت یعنی به 15.81 دلار برسد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید اینجا را بخوانید.

 

سوالات متداول:

1) آیا dYdX سکه خوبی است؟

سرمایه گذاری در dYdX، DYDX صرفاً به ریسک ریسک شخصی شما بستگی دارد . برای مثال در زمان نگارش این مقاله قیمت dYdX شاهد 4.85 درصد افزایش و در 30 روز گذشته آن dYdX 81.90 درصد افزایش یافته است؛ بنابراین همه چیز به این بستگی دارد که آیا این سرمایه گذاری به اهداف تجاری شما می رسد یا خیر.

2) قیمت dYdX در سال 2025 چقدر خواهد بود؟

بر اساس پیش‌بینی رشد بخش فناوری، قیمت تخمینی DYDX بین 5.00 تا 26.02 دلار خواهد بود، به این معنی که انتظار می‌رود قیمت dYdX در بهترین سناریو تا سال 2026 تا 904.55 درصد افزایش یابد.

3) dYdX چه مدت است که وجود دارد؟

نوشته های مشابه