آموزش رمز ارز

هارمونی چیست و معرفی ارز دیجیتال one

یکی از ارزهای دیجیتالی که به سرعت مراحل موفقیت را پشت سر می گذارد ارز هارمونی است. این ارز یک پروژه بلاکچین فوق العاده عالی دارد که به همین جهت رشد فوق العاده ای را تجربه کرده است. نام ارز شبکه هارمونی وان است که در بازار کریپوکارنسی با نماد ONE‌ شناخته می شود. در صورتی که شما به دنبال یک ارز دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری هستید، هارمونی می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. با توجه به اهمیت ویژه ای که در این ارز وجود دارد، در این مطلب به صورت مفصل به بررسی آن خواهیم پرداخت.

بررسی شبکه ارز دیجیتال هارمونی

برای اینکه شما بتوانید شناخت خوبی از ارز دیجیتال هارمونی پیدا کنید،‌ باید حتما با ساختار بلاکچین این رمز ارز آشنا باشید. هدف از ایجاد بلاکچین هارمونی این است که با آن برنامه های کاربردی غیرمتمرکز طراحی شوند. یکی از جذاب ترین مواردی که درباره شبکه‌ هارمونی وجود دارد این است که سایر توسعه دهندگان برنامه های غیر متمرکز نیز می توانند از این امکان ویژه به نفع خود استفاده کنند. نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که الگوریتم اجماع در این ارز نیز وجود دارد.

شبکه بلاکچین هارمونی مبتنی بر مکانیزمی ویژه به نام شاردینگ کار می کند که شما هم می توانید از این امکان استفاده کنید. بهره گیری از شاردینگ سبب شده تا سرعت ساخت بلاک ها بالاتر برود و همه چیز به سرعت هر چه تمام شکل بگیرد. میزان امنیت شبکه هارمونی باعث شده است که محبوبیت بسیار زیادی در بین انواع ارزهای دیجیتال پیدا کند. همچنین به غیر از موارد گفته شده،‌ حتما باید به کم مصرف بودن این شبکه نیز اشاره کرد. این نکته را فراموش نکنید که قیمت هارمونی با توجه به شرایطی که در بازار وجود دارد تعیین خواهد شد.

ارز دیجیتال هارمونی

بررسی تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال هارمونی

تمامی پروژه های موفق و تاثیرگذار دارای یک تیم توسعه دهنده قوی هستند که ارز هارمونی نیز در همین دسته قرار می گیرد. تیم هارمونی ۱۲ نفر عضو دارد که هر کدام از آن ها بخشی از کار را برعهده گرفته و آن را انجام می دهند. موسس و مدیر عامل پروژه جناب آقای استفان تسه است. این فرد در بسیاری از شرکت های مطرح همچون اپل و گوگل مشغول به کار بوده است. نکته جالب درباره این فرد این است که مدرک درجه دکتری خود را از دانشگاه پنسیلوانیا دریافت نموده است.

یکی دیگر از اعضای آقای نیکولاس برتی است که بیشتر تمرکز خود در کار را در بخش واقعیت مجازی به کار می برد. آلوک کوتاری یکی دیگر از اعضای موفق تیم است که کارشناس علوم کامپیوتر است. نکته جالب این است که قبل از پروژه هارمونی، این فرد یکی از کارمندان اپل بوده است. رونجیان لان یکی دیگر از بنیانگذران ارز دیجیتال هارمونی است که در بسیاری از شرکت های معتبر همچون گوگل تجربه دارد. با توجه با سوابق درخشانی که در مدیران پروژه هارمونی وجود دارد،‌ مسلما آینده روشنی در انتظار قیمت هارمونی خواهد بود.

شبکه ارز دیجیتال هارمونی چه اهدافی را دنبال می کند؟

برای این که بتوانید شناخت درستی از ارز هارمونی داشته باشید، باید حتما با اهداف مهم در ساخت این ارز آشنا باشید. هارمونی در واقع یک شبکه بلاکچین مطمئن است که با استفاده از آن می‌توانید بسیاری از تراکنش های درون شبکه ای را به آسانی  انجام  دهید. اولین هدفی که در شبکه ارز دیجیتال هارمونی  دنبال می شود مبحث مقیاس پذیری می باشد. به صورت کلی موضوع مقیاس پذیری چیزی است که اکثر بلاکچین ها با آن درگیر بوده اند. شبکه ارز دیجیتال هارمونی تلاش می کند تا میزان اندازه و توان شبکه را  تا جایی که امکان دارد افزایش دهد.

در واقع این توان برحسب تراکنش هایی که ظرف مدت یک ثانیه صورت می گیرد سنجیده خواهد شد. به طور مثال در شبکه بیت کوین شاهد آن هستیم که در هر ثانیه ۴ تا ۷ تراکنش صورت می‌گیرد. به همین جهت شبکه هارمونی تلاش می کند تا این شاخص را افزایش دهد. هدف بعدی که شبکه هارمونی آن را دنبال می‌کند این است که میزان امنیت تراکنش‌ها در بلاک چین را افزایش دهد. بر همین اساس شاهد آن هستیم که شبکه هارمونی از تاییدیه های رسمی برای انجام معاملات خود استفاده می‌‌کند.

ارز هارمونی

 با توکن وان ONE بیشتر آشنا شوید

شبکه بلاکچین هارمونی دارای بلاکچین اختصاصی خود است که به همین جهت شاهد آن هستیم که از توکن بومی وان ONE رونمایی کرده است. قیمت هارمونی به طور مستقیم به میزان عرضه  و تقاضا توکن وان در بازار بستگی دارد.عرضه اولیه توکن وان در سال ۲۰۱۹ صورت گرفت. اگر شما مایل هستید که در داخل شبکه بلاکچین هارمونی فعالیت مالی داشته باشید،‌ حتما باید این توکن را خریداری نمایید. یکی از مزایایی که داشتن ارز دیجیتال هارمونی برای شما ایجاد می کند این است که به شما حق رای در شبکه داده می شود. تعداد کل توکن های وان برابر با ۵.۱۲ میلیارد توکن است.

با توجه به وجود محدودیت در تعداد این توکن،‌ مسلما این موضوع می تواند باعث حفظ ارزش و قیمت هارمونی در بلند مدت شود. زمانی که یک دارایی همچون توکن وان از نظر تعدادی محدود می شود، ارزش آن در طول زمان بهتر حفظ می‌شود. توکن وان در  سال ۲۰۱۸ و در ابتدای کار خود موفق شد که بیست میلیون دلار سرمایه اولیه را جمع آوری کند. با توجه به اهمیت بالایی که در این زمینه وجود دارد. بهتر است که شما هم برای سرمایه گذاری در  این توکن برنامه ریزی  مناسبی انجام دهید.

بهترین کیف پول برای نگهداری هارمونی

یکی از نکات مهم در نگهداری ارز دیجیتال هارمونی این است که حتما از  کیف پول مطمئن و پرکاربردی استفاده کنید. یک پول مناسب باید دارای سرعت و امنیت بالایی باشد. شما برای ذخیره سازی ارز هارمونی می توانید از کیف پول سخت افزاری یا نرم افزاری استفاده کنید. در بین کیف پول های سخت افزاری برند لجر محصولات فوق العاده ای را ایجاد کرده است. در بین کیف پول های نرم افزاری نیز بهترین گزینه پیش رو تراست ولت است.

کیف پول تراست ولت متعلق به صرافی بایننس است که پشتیبانی بسیار قوی از این کیف پول انجام می دهد. در حال حاضر این ولت از صدها ارز دیجیتال پشتیبانی می کند که به همین علت محبوبیت بسیار بالایی را به دست آورده است. مورد دیگری که می توان به صورت ویژه از آن بهره برد کیف پول Guarda است.  این ولت قابلیت آن را دارد که ارز هارمونی را به مقدار دلخواه به آن واریز نمایید. خوشبختانه در این کیف پول قیمت هارمونی به صورت لحظه ای به روز خواهد شد.

شرایط قیمت هارمونی در بازار کریپتوکارنسی

با توجه به نوسانات زیادی که در قیمت ارزهای دیجیتال وجود دارد، قیمت هارمونی نیز به صورت لحظه ای با تغییر روبرو می شود. با توجه به اینکه این مقاله در ابتدای اردیبهشت سال ۱۴۰۱ نوشته  می شود،‌ تمامی اطلاعات با توجه به این زمان خواهد بود. حجم کل بازار ارز دیجیتال هارمونی برابر با ۵.۱ میلیارد است که عدد بسیار بالایی را نشان می دهد. در واقع با توجه به این حجم می توان به این نکته پی برد که هارمونی با استقبال خریداران روبرو شده است.

میزان معاملات روزانه هارمونی حدود ۶۳ میلیون دلار است که این مبلغ در بین خریداران و فروشندگان جابجا می شود. ارز هارمونی که در بازار با توکن وان شناخته می شود،‌ توانسته است که رتبه ۶۷ را در بازار ارزهای دیجیتال به دست بیاورد. قیمت هارمونی در حال حاضر برابر با ۱۲.۰ دلار امریکا است.  در صورتی که شما می خواهید از این ارز برای سرمایه گذاری کنید،‌ بهتر است که شرایط آن را از همه جوانب در نظر بگیرید.

چه آینده‌ای برای ارز دیجیتال هارمونی پیش بینی می شود؟

واقعیت امر این است که تشخیص دقیق آینده یک ارز امکان پذیر نیست و از این لحاظ نمی توان با اطمینان کامل صحبت کرد. البته می توان با بررسی های جنبه های مختلف،‌ مسیر آینده ارز هارمونی را پیش بینی کرد. یکی از مهم ترین عواملی که باعث افزایش قیمت یک کوین در آینده می شود،  میزان اهمیت پروژه آن است. با توجه به اینکه پروژه هارمونی دارای اهمیت بسیار بالایی است، به احتمال  بالا در بلند مدت شاهد رشد قیمت هارمونی خواهیم بود.

بررسی ها نشان می دهد که ارز هارمونی از لحاظ قیمتی از بسیاری از آلت کوین ها جامانده است. همین مورد احتمال رشد ارزش آن را در میان مدت و بلند مدت افزایش داده است. طبق بررسی هایی که تا به حال صورت گرفته است،‌ ارز دیجیتال هارمونی می تواند آینده روشنی در انتظار داشته باشد.

سخن پایانی

ارز دیجیتال هارمونی دارای یک توکن اختصاصی به نام  وان ONE است. این ارز که از سال ۲۰۱۹ عرضه آن آغاز شده است،‌ دارای شبکه بلاکچین بسیار قوی است که آن را از سایر ارزها متمایز می کند.  ویژگی های مثبت بلاکچین این ارز سبب شده است که بسیاری از افراد به سراغ انجام سرمایه گذاری در آن بروند. اکنون که متوجه شدید مزایای  ارز دیجیتال هارمونی چیست،‌ بهتر است که شما هم برای سرمایه گذاری در آن اقدامات لازم را انجام دهید. در این مطلب  از بیتمینو به صورت کامل به معرفی ارز هارمونی پرداختیم که امیدواریم از آن استفاده لازم را برده باشید.

تحریریه

بیتمینو فعالیت رسمی خود را در سال 1399 بصورت برای افزایش آگاهی مردم در زمینه ارز دیجیتال آغاز نموده است و سعی دارد مرجعی برای مطالعه آخرین اخبار و آموزش های مربوط به ارز دیجیتال برای فارسی زبانان شود.و همچنین قصد دارد تا ابزار هایی مانند قیمت لحظه ای و دیگر ابزار های ارز دیجیتال را بصورت رایگان در اختیار عموم قرار دهد.

نوشته های مشابه