coinex

کوینکس

()
پشتیبانی فارسیبدون درگاه ایرانی

درباره ی صرافی

صرافی کوینکس در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی، در هنگ کنگ تاسیس شد. این صرافی به کاربران خود امکان تجربه انواع خدمات و معاملات مربوط به ارزدیجیتال را ارائه میدهد. این صرافی هم اکنون بیش از 3 میلیون کاربر دارد، و از 16 زبان مختلف پشتیبانی میکند.

ویژگی های صرافی

صرافی والکس، یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی است که با هدف کمک به کاربران ایرانی در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال ایجاد شده است. این صرافی با ارائه خدماتی امن و با کارمزدهای عادلانه، تلاش می‌کند تا کاربران ایرانی بتوانند بدون نیاز به استفاده از صرافی‌های خارجی، به راحتی و با اطمینان خاطر در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت کنند.

صرافی والکس در زمینه امنیت، اقدامات متعددی انجام داده است که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بک آپ گیری مرتب از اطلاعات کاربران: اطلاعات کاربران به صورت مرتب و منظم در سرورهای امن ذخیره می‌شوند تا در صورت وقوع هرگونه مشکل، امکان بازیابی اطلاعات وجود داشته باشد.
  • رد و بدل شدن اطلاعات با پروتکل‌های SSL: اطلاعات کاربران با استفاده از پروتکل‌های امن SSL رد و بدل می‌شوند تا در برابر هک و سرقت اطلاعات، محافظت شوند.
  • فرآیند تایید دو مرحله‌ای (Two Factor Authentication) برای تمام دسترسی‌ها: برای دسترسی به حساب کاربری، علاوه بر رمز عبور، باید از یک کد تایید ارسال شده به گوشی کاربر نیز استفاده شود. این امر امنیت حساب کاربری
0.0
()
5 0.0% (0)
4 0.0% (0)
3 0.0% (0)
2 0.0% (0)
1 0.0% (0)
0.0%پیشنهاد میکنند
0.0%مطمئن نیستند
0.0%پیشنهاد نمیکنند

دیگران چه میگویند؟

دیدگاه خود را بنویسید

در حال پاسخ به هستید:

لغو پاسخ
پیشنهاد میکنممطمئن نیستمپیشنهاد نمیکنم
ارسال نظر
0 دیدگاه
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین