bitpin

صرافی بیت پین

5.0 (2)
اپلیکیشن اختصاصیتیکت و چت آنلاینامنیت بالاکیف پول اختصاصیپشتیبانی ۲۴ ساعتهامکان ترید در بازار معاملاتیپشتیبانی تلگرام
صرافی بیت پین

درباره ی صرافی

صرافی بیت پین یکی از شناخته شده‌ترین صرافی‌ های ارز دیجیتال در ایران است که تعداد افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند. با این حال نباید فراموش کرد که این صرافی نیز دارای مزایا و معایب خاص خود است. به همین علت اگر می‌خواهید که از این صرافی برای خرید ارز دیجیتال استفاده کنید، حتما این مطلب مهم را بخوانید تا اطلاعات کامل‌ تری را از این طریق به دست آورید.

صرافی ارز دیجیتال بیت پین

ویژگی های صرافی

معرفی اولیه صرافی بیت پین

صرافی بیت پین در آغاز  سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در حوزه ارز دیجیتال آغاز کرد و در مدت زمان کوتاهی توانست موفقیت‌های زیادی را کسب کند.  این صرافی را شرکت سنا ایمن مبادله ایجاد کرده است که فعالین بازار ارزهای دیجیتال به سمت استفاده از این صرافی می‌روند. شما برای  ورود به این صرافی می‌توانید با مبالغ کم مانند ۱۰۰ هزار تومان هم اقدام کنید. همین ویژگی مثبت سبب شده است که تعداد کاربران بیشتری به سمت این صرافی جذب شوند. در حال حاضر این صرافی بیش از ۱۲۰ ارز دیجیتال مختلف را پشتیبانی می‌کند که به همین علت از مهم ترین صرافی‌های ایرانی به حساب می‌آید. برای اینکه آشنایی بهتری با این صرافی داشته باشید، در جدول زیر اطلاعات کامل‌تری از این صرافی را در اختیار شما قرار خواهیم داد پس با ما همراه باشید.
سابقه صرافی ۱ سال و ۶ ماه
مدیر عامل صرافی امیرحسین مردانی
شناسه ملی ثبت 14009960142
تعداد کارکنان ۲۲ نفر
فعالیت در سوشال مدیا قوی
میزان کارمزد ریالی ۰.۰۶% تا %۰.۳۲
میزان کارمزد تتری ۰.۰۵% تا %۰.۱
با توجه به اینکه صرافی بیت پین نام تجاری شرکت سنا ایمن مبادله است، توانسته اعتماد تعداد زیادی از کاربران  را به دست بیاورد. این صرافی در اینستاگرام فعالیت گسترده‌ای دارد به طوری که تعداد دنبال‌کنندگان آن حدود ۲۰۰ هزار  نفر هستند.

مزایای صرافی بیت پین

برای آشنایی بیشتر با صرافی بیت پین، باید مزایای آن را به صورت ویژه مورد بررسی قرار دهید. در ادامه برخی از این موارد را برای شما بیان خواهیم کرد.
  • رابط کاربری آسان

بدون شک مهم‌ترین مزیتی که می‌توان برای صرافی بیت پین برشمرد رابط کاربری آسان آن است. این پلتفرم به شکلی طراحی شده است که عموم مردم بتوانند با هر سطح از سواد و دانش از آن  استفاده کنند. در واقع بسیاری از پیچیدگی‌هایی که در صرافی‌های خارجی وجود دارد در بیت پین دیده نمی‌شود. از همین رو شما پس از ثبت نام به راحتی خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلف را انجام خواهید داد.
  • حفظ داده‌ها به صورت امن

یکی از نکات قابل توجه درباره صرافی بیت پین، نحوه حفظ داده‌ها در آن است. این صرافی سعی می‌کند که اطلاعات کاربران را در چند سرور مختلف قرار دهد تا میزان امنیت داده ها افزایش پیدا کند. در این حالت اگر برای یک سرور مشکلی به وجود آمد، سایر سرورها همچنان پابرجا هستند و سیستم متوقف نخواهد شد. همچنین از تمامی اطلاعات بکاپ نیز گرفته می‌شود تا در صورت لزوم از آن استفاده شود.
  • ارائه خدمت در پلتفرم‌های مختلف

خوشبختانه امکان دسترسی به صرافی بیت پین از راه‌های مختلفی وجود دارد که شما می‌توانید به صورت ویژه از آن استفاده کنید. این صرافی در نسخه‌ وب، اندروید و IOS قابل استفاده است که هر کدام از این موارد در نوع خود حائز اهمیت هستند. به همین علت شما می‌توانید با هر دستگاه هوشمندی که در اختیار دارید به این صرافی متصل شوید و خرید و فروش ارزهای دیجیتال را انجام دهید.
  • پشتیبانی از استانداردهای مختلف بلاکچینی

ارزهای دیجیتال در حقیقت بر روی شبکه بلاکچین قرار گرفته‌اند. هر کدام از این ارزها با استاندارد خاصی ساخته شده و بر روی شبکه قرار می‌گیرند. صرافی بیت پین از از شبکه‌های مختلف از جمله ERC-20، TRC-20 و BEP20 پشتیبانی می‌کند. با توجه به گستردگی که در این قسمت وجود دارد، ارزهای مربوط به بلاکچین های مختلف در این صرافی خرید و فروش می‌شوند.
  • پنل معاملاتی پیشرفته

برای اینکه یک تریدر بتواند عملکرد موفقی داشته باشد، باید یک پنل حرفه ای و پیشرفته را در اختیار داشته باشد. از همین رو شاهد آن هستیم که صرافی بیت پین قابلیت‌های مختلفی همچون حد سود، حد ضرر و معاملات ترکیبی oco را برای شما فراهم کرده است. در واقع شما در این صرافی قادر خواهید بود که به آسانی مدیریت معاملات باز را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

معایب صرافی بیت پین

صرافی بیت پین دارای برخی از نقاط ضعف نیز هست که حتما باید به‌ آن توجه کافی را داشته باشید. برای آگاهی بیشتر در این زمینه به شرح این معایب می‌پردازیم.
  • عملکرد ضعیف کیف پول

بسیاری از کاربران بیت پین این موضوع را اعلام کرده اند که کیف پول این صرافی در برخی از موارد ضعیف عمل می‌کند. به طور مثال در برخی از موارد دیده شده است که پول واریزی به حساب شخص نمی‌رود و دوباره به کیف پول فرستنده برگشت می‌خورد. این پروسه سبب می‌شود تا وقت و انرژی کاربران گرفته شود.
  • نقدینگی پایین نسبت به صرافی‌های جهانی

به طور قطع صرافی بیت پین نمی‌تواند از لحاظ حجم معاملات به صرافی‌های بزرگ دنیا برسد. به همین علت اگر می‌خواهید که سرعت نقدشوندگی بسیار بالایی داشته باشید، باید از صرافی‌های خارجی استفاده کنید. البته ناگفته نماند که بیت پین در بین صرافی‌های ایرانی حجم فروش بسیار خوبی دارد و از این لحاظ به کمک شما خواهد آمد.
  • تاخیر برای برداشت پول از صرافی

معامله‌گران همواره تلاش می‌کنند که بهترین راه را برای برداشت پول از صرافی انجام دهند. همچنین فاکتور زمان برای برداشت پول از اهمیت بالایی برخوردار است. صرافی بیت پین از این نظر عملکرد ضعیفی داشته است که به همین علت کاربران آن از این موضوع شکایت داشته‌اند.

نحوه محاسبه کارمزد صرافی بیت پین

به طور قطع میزان کارمزد برای انتخاب یک صرافی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر شما بخواهید  رمزارزی را به صرافی بیت پین واریز کنید، نیازی به پرداخت کارمزد نخواهد بود. چنانچه شما می‌خواهید در بازار تومانی این صرافی اقدام به معامله کنید، باید کارمزد بین 0.06% الی 0.32 % را پرداخت نمایید. میزان این کارمزد با توجه به نوع ارز دیجیتال متفاوت خواهد بود. به غیر از این مورد نباید فراموش کرد که کارمزد بازار تتری این صرافی نیز بین 0.05% الی %0.1 است که یک مقدار عادلانه به حساب می‌‌آید. البته سطح کاربری نقش بسیار مهمی در تعیین میزان کارمزد دارد. به همین  علت در جدول زیر به بررسی میزان کارمزدها در سطوح مختلف خواهیم پرداخت.
سطوح میزان معاملات کارمزد سفارش گذاری
سطح اول ۰ تا ۳۰ میلیون ۰.۳%
سطح دوم ۳۰ تا ۷۰ میلیون ۰.۲۴%
سطح سوم ۷۰ تا ۱۵۰ میلیون ۰.۱۹%
سطح چهارم ۱۵۰ تا ۴۰۰ میلیون ۰.۱۵%
سطح پنجم ۴۰۰ تا ۱ میلیارد ۰.۱%
سطح ششم بالاتر از یک میلیارد ۰.۰۶%
چنانچه شما می‌خواهید به صرافی بیت پین واریز ریالی داشته باشید، میزان آن برابر با صفر خواهد بود. البته اگر بخواهید که برداشت ریالی در این صرافی داشته باشید، باید به ازای هر ۵۰ میلیون تومان ۰٬۰۲ درصد کارمزد پرداخت کنید. شما با مقایسه کارمزدهای صرافی بیت پین با سایر صرافی‌ها قادر خواهید بود که بهترین تصمیم ممکن را برای انتخاب صرافی بگیرید.

آموزش ثبت نام در صرافی بیت پین

ثبت نام آسان و سریع در صرافی بیت پین از مهم‌ترین مزایای آن است که باید به آن دقت داشته باشید. برای ثبت نام در این صرافی در ابتدا به سایت رسمی صرافی بیت پین بروید. در وسط صفحه اصلی سایت گزینه‌ای به نام ثبت نام قرار گرفته است که شما می‌توانید بر روی آن کلیک کنید. سپس صفحه ثبت نام برای شما باز می‌شود که در آن از شما ایمیل درخواست می‌شود. همچنین اگر دارای کد معرف هستید، حتما آن را در این قسمت وارد کنید تا از تخفیف بیشتری در کارمزدها برخوردار شوید. تیک قوانین و مقررات نیز باید در این صفحه زده شود تا موافقت شما با قوانین به صورت کامل مشخص گردد. در نهایت بر روی ثبت نام کلیک کنید تا به عضو جدیدی از بیت پین تبدیل شوید. بعد از این مرحله یک کد به ایمیل شما فرستاده می‌شود که باید آن کد را در صفحه سایت وارد کنید. سپس صرافی از شما می‌خواهد اطلاعات دیگر مانند نام و نام خانوادگی و رمز عبور خود را وارد نمایید. برای انتخاب رمز عبور بسیار حساس باشید زیرا با این رمز می‌توان به تمامی دارایی‌های شما در  صرافی دسترسی داشت. بعد از انجام این مراحل باید یکبار دیگر رمز را تکرار کرده و در نهایت بر روی گزینه ورود کلیک کنید. در نهایت شما به صفحه پروفایل کاربری خود در بیت پین هدایت می‌شوید. در این مرحله ثبت نام به پایان می‌رسد و بعد از احراز هویت می‌توانید معامله کنید. سخن پایانی بیت پین یک صرافی ایرانی ارزهای دیجیتال است که کاربران زیادی را به خود جذب کرده‌ است. در واقع شما بعد از ثبت نام در این صرافی می‌توانید به خرید و فروش رمزارزهای مختلف بپردازید. صرافی بیت پین دارای نقاط قوت و ضعف خود است که باید بعد از انجام بررسی‌های لازم نسبت به انتخاب آن تصمیم‌گیری کنید. خوشبختانه اطلاعات خوبی در این مطلب داده شد که با استفاده از آن ها به جمع‌بندی خوبی خواهید رسید. امیدواریم که بتوانید در این صرافی معاملات پرسودی را تجربه کنید و از این جهت به دستاورد مناسبی دست پیدا کنید.
5.0
(2)
5 100.0% (2)
4 0.0% (0)
3 0.0% (0)
2 0.0% (0)
1 0.0% (0)
100.0%پیشنهاد میکنند
0.0%مطمئن نیستند
0.0%پیشنهاد نمیکنند

دیگران چه میگویند؟

دیدگاه خود را بنویسید

در حال پاسخ به هستید:

لغو پاسخ
پیشنهاد میکنممطمئن نیستمپیشنهاد نمیکنم
ارسال نظر
2 دیدگاه
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
امیرحسین کیانی حدود 9 مال پیش
پاسخ
من تا حالا به هیچ کدوم از این معایب برخورد نکردم تو بیت پین اینی که پول دیر به حساب میشینه مال شبکه بانکیه کار به صرافی نداره
0
1
تحریریه حدود 2 سال پیش
پاسخ
همچیز صرافی بیت پین عالیه
1
1