مفاهیم پایه ارز دیجیتال

پلن B کیست؟ همه چیز درباره پلن B

در حال حاضر تحلیلگران زیادی در بازار کریپتو مشغول به فعالیت هستند و هر یک از آن‌ها بسته به دانش و تجارب خود تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های متفاوتی را نسبت به رمز ارز‌های مختلف علی‌الخصوص بیت کوین که شاخص‌ترین ارز دیجیتال جهان است به اشتراک عموم می‌گذارند. در این بین اکثر پیش‌بینی‌ها بسیار نوسانی بوده در بیشتر اوقات نمی‌توان آن‌ها را یک تحلیل دقیق در ارتباط با قیمت و آینده یک رمز ارز به شمار آورد که بتوان روی آن حساب کرد.

اما تعداد کمی از تحلیل‌گران هستند اغلب پیش‌بینی‌های دقیقی راجع به قیمت رمز ارز‌های مختلف داشته و دارند. یکی از معروف‌ترین تحلیل گران حال حاضر بازار کریپتو که هویتی ناشناخته دارد Plane B است. پلن B کیست؟ در ادامه مطلب این فرد را به شما معرفی کرده و همچنین به برخی از تحلیل‌های مهم او درباره قیمت بیت کوین اشاره می‌کنیم.

با پلن B آشنا شوید

پلن B در حال حاضر یکی از معروف‌ترین و موفق‌ترین سرمایه‌گذاران بلاک چین است که دانش و تجارب بسیار زیادی در این بازار مالی دارد. او همچنان نام و هویت اصلی خود را فاش نکرده و تلاش می‌کند تا آن را از همه مخفی نگه دارد. جالب است بدانید که پلن بی‌در واقع اسم یکی از روش‌های بانک‌های مرکزی است که با استفاده از آن به منظور افزایش بهره در سیاست‌های بانکی، میزان عرضه پول را افزایش می‌دهند.

پلن B کیست
پلن B کیست

معمولاً تمام تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های بازار کریپتو را در اکانت توییتر خود منتشر می‌کند. با توجه به اطلاعات به دست آمده پلن b اصلیتی هلندی دارد و در آن کشور به دنیا آمده است. همچنین او به عنوان مدیر سرمایه‌گذاری در یکی از شرکت‌های بزرگ با دارایی میلیاردی فعالیت می‌کنند. بنا به ادعای پلن بی، او حدود ۲۵ سال سابقه فعالیت در بازار‌های مالی را دارد و همچنین تا کنون در بازار‌های مالی قانونی از قبیل سهام و اوراق بهادار نیز فعالیت داشته است.

به عنوان یکی از مهمترین پیش‌بینی‌‌های پلن بی‌ باید به پیشبینی او درباره قیمت بیت‌ کوین اشاره کنیم که مربوط به دو سال قبل است. او پیش‌بینی کرد که قیمت بیت کوین در مرداد ماه به ۴۷ هزار دلار و در شهریور ماه به ۴۳ هزار دلار خواهد رسید. جالب است بدانید او پیش‌بینی خود درباره قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ را در در اواخر سال ۲۰۲۰ انتشار داده بود.

بیشتر بخوانید : بیت کوین چیست

تمامی موارد دست به دست هم دادند و او را به یکی از مرموزترین و عجیب‌ترین تحلیلگران ناشناس فعال در بازار رمز ارز‌ها تبدیل کردند.

پیش‌ بینی پلن B درباره قیمت بیت کوین

تا اینجای مطلب به شما گفتیم که پل B کیست و چه فعالیت‌هایی انجام می‌دهد. در ادامه پیشبینی و تحلیل کلی او درباره قیمت بیت‌کوین را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

او گفته بود که سال ۲۰۲۱ آخرین سال فعالیت خواهد بود و قصد دارد تا بعد از شش رقمی شدن قیمت بیت کوین، فعالیت خود را متوقف کند. یکی از پیش‌ بینی‌‌های خود اعلام کرده که تا سال ۲۰۲۱ قیمت بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید. اگر چه این موضوع تحقق پیدا نکرد؛ اما با توجه به پیش‌بینی‌های قبلی او، احتمالا می‌ توانیم انتظار افزایش قیمت بیت کوین در ماه‌های آینده را به این میزان داشته باشیم.

البته او در آخرین توییت خود نسبت به این موضوع گفت که قیمت بیت‌کوین زیر ۱۰۰ هزار دلار تا حدودی مدل انباشت به جریان اعتبار خود را از دست داده است. او در این تحلیل خود با توجه به نصف شدن بیت کوین‌ها در هر چهار سال پیش‌بینی کرده که قیمت این رمز ارز به عنوان اولین ارز دیجیتال جهان همچنان صعودی خواهد بود. همچنین او در یکی از تحلیل‌های خود که با توجه به مدل S2F انجام داد بود، پیش‌بینی کرده که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۴ یک میلیون دلار و در سال ۲۰۲۵ نزدیک به ۱۰ میلیون دلار خواهد رسید.

پیش بینی  Plan B برای Crypto درسال 2025 چیست؟

تحلیلگر معروف بیت کوین Plan B اخیراً پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین تا سال 2025 به 532000 دلار خواهد رسید. این پیش بینی از مدل قیمت گذاری شناخته شده او برای طلا، نقره و بیت کوین با عرضه محدود به نام مدل S2F حاصل می شود.

نگاهی کلی به پلن B

پل B کیست؟ دقیقاً نمی‌دانیم؛ اما این موضوع را خوب می‌دانیم که تاکنون بیشتر تحلیل‌های او درباره شرایط بازار و قیمت بیت کوین درست بوده است. در واقع پلن بی‌در سال ۲۰۲۰ به واسطه پیش‌بینی دقیق خود از قیمت بیت کوین کم کم در جهان معروف شد و تمام سرمایه‌گذاران فعال بازار کریپتو با او آشنا شدند.

به طور کلی باید بدانید که همیشه مدل‌های ریاضی نمی‌توانند پیش‌بینی‌ها و تحلیل‌های دقیقی را در ارتباط با قیمت رمز ارز‌های مختلف در این بازار به ما بدهند و در شرایطی ممکن است رفتار‌های مختلف معامله‌گران باعث ایجاد نوسان قیمت بشود. اما او تاکنون ثابت کرده که تجارب و مهارت‌های زیادی در زمینه بازار‌های مالی دارد و می‌تواند تحلیل‌های دقیقی را ارائه بدهد. همچنین معلوم نیست که او در سال‌های بعد نیز در این زمینه فعالیت داشته باشد یا خیر؛ اما همچنان بسیاری از سرمایه‌ گذاران منتظر رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار هستند تا ببینند که پیش‌بینی او تحقق پیدا می‌کند یا خیر.

تحریریه

بیتمینو فعالیت رسمی خود را در سال 1399 بصورت برای افزایش آگاهی مردم در زمینه ارز دیجیتال آغاز نموده است و سعی دارد مرجعی برای مطالعه آخرین اخبار و آموزش های مربوط به ارز دیجیتال برای فارسی زبانان شود.و همچنین قصد دارد تا ابزار هایی مانند قیمت لحظه ای و دیگر ابزار های ارز دیجیتال را بصورت رایگان در اختیار عموم قرار دهد.

نوشته های مشابه