tabdeal

صرافی تبدیل

5.0 (1)
پشتیبانی آنلاینکیف پول اختصاصیترید در بازار معاملاتیخرید آنی ارزدیجیتالاپلیکیشن اختصاصی ورود دو مرحله ای
صرافی تبدیل

درباره ی صرافی

صرافی تبدیل، یکی از صرافی‌های معتبر ارزهای دیجیتال در ایران است که به کاربران ایرانی این امکان را می‌دهد تا ارزهای معروف بازار کریپتوکارنسی را بخرند و بفروشند. همچنین، این صرافی با ارائه آموزش‌های کاربردی در زمینه رمز ارزها، به افزایش سطح آگاهی افراد در این حوزه کمک می‌کند و افراد مبتدی را برای سرمایه‌گذاری آگاهانه آماده می‌سازد.

ورود به صرافی ارز دیجیتال تبدیل

ویژگی های صرافی

صرافی تبدیل ورود

برای خرید ارز دیجیتال از صرافی تبدیل، ابتدا باید در این صرافی ثبت نام نموده و هویت خود را تأیید کنید. سپس برای اقدام به خرید ارز دیجیتال، حساب کاربری خود را باید شارژ کنید. برای این منظور، می‌توانید کیف پول دیجیتال خود را با تومان شارژ نمایید. در مرحله بعد، باید بازار مورد نظر خود را انتخاب کنید. با انتخاب بازار تتری، قادر به خرید تتر و سپس خرید ارزهای دیجیتال مختلف خواهید بود. همچنین، با انتخاب بازار تومانی، می‌توانید ارز دیجیتال مورد نظر خود را مستقیماً تهیه کنید. برای شروع فرآیند ثبت نام و ورود به صرافی تبدیل، به وب‌سایت این صرافی با آدرس tabdeal.org مراجعه کنید.

پشتیبانی صرافی تبدیل

یکی از ویژگی‌های کاربردی برجسته صرافی تبدیل، پشتیبانی ۲۴ ساعته آن است. کاربران همواره قادرند در هر لحظه که به مشکل برخوردند، با تیم پشتیبانی صرافی تماس بگیرند.

کارمزدها در صرافی تبدیل

هنگام انتخاب صرافی ارز دیجیتال، یکی از مهمترین عواملی که باید در نظر بگیرید، میزان کارمزدهایی است که صرافی از شما دریافت می‌کند. کارمزدها می‌توانند بر سودآوری معاملات شما تأثیر بگذارند، بنابراین مهم است که قبل از شروع معامله در صرافی، از کارمزدهای آن مطلع باشید.

کارمزد معاملات

صرافی تبدیل برای محاسبه کارمزد معاملات، کاربران را بر اساس حجم معاملات در یک ماه اخیر دسته‌بندی می‌کند. کارمزد معاملات برای کاربران مختلف به شرح زیر است:

  • حجم معاملات کمتر از 10 میلیون تومان: 0.35%
  • حجم معاملات بین 10 تا 50 میلیون تومان: 0.25%
  • حجم معاملات بین 50 تا 100 میلیون تومان: 0.15%
  • حجم معاملات بالاتر از 100 میلیون تومان: 0.05%

کارمزد خرید آسان

خرید آسان ارز دیجیتال برای کاربرانی در نظر گرفته شده است که قصد خرید ارز دیجیتال در حجم بالا دارند. کارمزد خرید آسان به دلیل تنوع تامین کننده ممکن است در بازار معاملاتی متفاوت باشد.

کارمزد واریز و برداشت کوین

کارمزد واریز و برداشت ارزهای دیجیتال بسته به نوع ارز دیجیتال و شبکه بلاک چین متفاوت است. صرافی تبدیل در تعیین میزان این نوع کارمزد نقشی ندارد چراکه به صورت درون شبکه‌ای تعیین می‌گردد.

کارمزد برداشت تومانی

کارمزد برداشت تومانی به سبب پرداخت توسط درگاه‌های بانکی و هزینه‌هایی که دارد از کاربر دریافت می‌گردد. کارمزد برداشت تومانی به شرح زیر است:

  • میزان برداشت کمتر از 450 هزار تومان: یک درصد از مبلغ برداشتی
  • میزان برداشت بین 450 هزار تومان و 50 میلیون تومان: 4500 تومان
  • میزان برداشت بیشتر از 50 میلیون تومان: 4500 تومان به ازای هر 50 میلیون تومان
5.0
(1)
5 100.0% (1)
4 0.0% (0)
3 0.0% (0)
2 0.0% (0)
1 0.0% (0)
100.0%پیشنهاد میکنند
0.0%مطمئن نیستند
0.0%پیشنهاد نمیکنند

دیگران چه میگویند؟

دیدگاه خود را بنویسید

در حال پاسخ به هستید:

لغو پاسخ
پیشنهاد میکنممطمئن نیستمپیشنهاد نمیکنم
ارسال نظر
1 دیدگاه
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
علی محسنی حدود 4 مال پیش
پاسخ
عالیه
0
0