آموزش رمز ارز

ایپ کوین (Ape Coin) چیست؟ معرفی و بررسی توکن ape

ایپ کوین دائو، بنیانگذار ارز دیجیتال apecoin را در 16 مارس 2022 برای بازی و تجارت راه‌اندازی کرد؛ از این رو، خود را مالک همه جامعه هدف می‌داند و باید به چشم یک کارگزار به آن نگاه کرد. برای داشتنن اطلاع کافی و یافتن پاسخ سوال apecoin چیست، لازم است تا در این زمینه اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

ارز دیجیتال چیست ؟

امروزه کمتر جایی پیدا می‌شود که سخن از ارزهای دیجیتال و اخبار در این زمینه شنیده نشود. از این رو، داشتن دانش سرمایه‌گذاری در این عرصه بسیار مهم و ضروری است.

ارز apecoin چیست

به پول مجازی که رمزگذاری شده و غیرمتمرکز است، ارز دیجیتال می‌گویند. رمزارزها که بر پایه فناوری و دانش بلاک چین شکل گرفته‌اند، توسط هیچ مرجع مرکزی اعم از دولت و بانک‌ها و غیره کنترل نمی‌شوند. با سرمایه‌گذاری در این بازار در مدت کوتاهی می‌توانید به سود کلان برسید. جالب است بدانید که ارزهای دیجیتال دارای قابلیت پرداخت امن هستند و این ویژگی سبب شده است تا برای خرید کالا و محصولات از ارزهای دیجیتال استفاده شود.

— برای مشاهده قیمت apecoin بصورت لحظه‌ای کلیک کنید —

مفهوم فناوری بلاک چین

یکی از پرتکرارترین کلمات در دنیای ارز دیجیتال، بلاک چین است. در واقع این کلمه به معنای زنجیره‌ای از بلاک‌ها نامیده می‌شود؛ بستری است که به کمک آن قادر هستید تا از داده‌های معاملاتی با اطمینان استفاده کنید. در نتیجه باید گفت که فناوری بلاک چین با معرفی رمزارزها که به یک نوع آن ایپ کوین گفته می‌شود، متدی نوین برای سرمایه‌گذاری است.

یکی از ارزهایی که اخیرا به جمع توکن‌های این فناوری افزوده شده است؛ ایپ کوین نام دارد. از این رو، باید به دنبال تعریف و پاسخی برای سوال”apecoin چیست” باشید.

ارز Ape Coin چگونه شکل گرفت؟

ایپ کوین یک ارز بومی است که توسط مجموعه NFT به دنیا معرفی شد. پیش از آن تیم ان اف تی اعلام کرده بود که قرار است در تاریخی مشخص کل اکوسیستم متوجه ایپ کوین شوند. این رمز ارز که هر کدام آن برابر با یک توکن است با کمک فضای وب 3 برای فرهنگ‌سازی، بازی و تجارت به کار می‌رود.

Ape COIN یکی از توکن‌های حاکم که اساس و پایه آن اتریوم است و در مجموعه ape به کار می‌رود. این رمزارز ابزاری قدرتمند برای به حرکت درآوردن جامعه به سمت توسعه وب 3 است. اولین APE در 21 مارس به ارزش 3.3 میلیون دلار قیمت‌گذاری و به فروش رسید.

سهامداران ارز Ape Coin

براساس ارزش بازار ارز، سهامداران زیادی توکن ape coin را خریداری کرده‌‌اند. یکی از مالکان مجموعه NFT باشگاه قایق‌رانی میمون‌های کسل است. در واقع هدفی که ارز دیجیتال ایپ کوین آن را دنبال می‌کند؛ افزایش جنبه اجتماعی و انجمنی برای پیشبرد فعالیت‌های اجتماعی و دیگر زمینه‌های کاری است.

این ارز به عنوان توکن کاربردی و مورد استقبال برای اکوسیستم ایپ، فعالیت می‌کند. ارز ایپ کوین با در نظر داشتن هولدرهای خود، امکان خرید محصولات و خدمات را برایشان فراهم کرده است که هر کدام از آن‌ها در پیشرفت یا ضرر سازمان، نقش دارند. برخی از شرکت‌ها مانند آمونیکا برندز که در بازی Benji Bananas سهامدار است؛ ایپ کوین را پذیرفته و اجرا می‌کند. علاوه ‌بر شرکت ذکر شده، یکی از نامداران اعضای شورای این ارز الکسیس اوهانیان است.

هدف الکسیس اوهانیان

این شخص سرشناس که از سهام‌داران بزرگ این رمز ارز است، با بیان مقصد و هدف نهایی ایپ کوین در گسترش Borad Ape Yacht، این گونه اظهار نظر می‌کند:

نتیجه نهایی ایجاد تغییری اساسی در جامعه‌ای بوده که با این ارز شکل گرفته و در حال رشد است.

ارزیابی کاربردی بودن توکن ape

دانستن ویژگی‌های هر ارز دیجیتال و آگاهی از هدف و افراد سرمایه‌گذاران آن از اهمیت بالایی برخوردار است. در نتیجه شما باید بدانید که ایپ کوین یک توکن یک به یک با NFT است. به طور کلی از قوانین NFT باید به این موضوع اشاره کرد؛ برای اعضایی که دارای امتیاز ویژه هستند به راحتی اجازه می‌دهد که در مورد چگونگی استفاده از مالکیت معنوی نظر دهند.

برای استفاده و به کار بردن این رمز ارز روی شرکت اتریوم از 4 طریق می‌شود؛ اقدام کرد:

 • حاکم بودن: این ارز دیجیتال بر DAO حاکم بوده و قادر است تا در این زمینه تصمیمات حاکمیتی بگیرد.
 • خرید و پرداخت هزینه: افرادی که این ارز را دارند؛ اجازه دسترسی به خدمات سازمان برایشان فراهم می‌شود.
 • دسترسی آسان به همه: این ارز بررسی می‌کند و سپس با برطرف کردن موانع سد راهش، تلاش می‌کند که برای تمامی خانواده‌های خود، قابل دسترس باشد.
 • پاداش به توسعه‌دهندگان: اگر در دسته توسعه‌دهندگان باشید با قرار دادن ارز EPE به جامعه تعریف شده می‌توانید؛ پاداش دریافت ‌کنید.

توکنومیک بودن

تمام جزئیات توکنومیک بودن ارز ایپ کوین و همچنین برای پیداکردن پاسخ سوال خود که این گونه بیان می‌کند؛ apecoin چیست هنوز اطلاعات دقیقی گفته نشده است.

apecoin about

برای دانستن این امر فاش نشده می‌توان بر استدلالات قبلی خود تکیه کرد. همه افراد می‌دانند که در بین یک میلیارد توکن یک Ape coin وجود دارد. برای کسب اطلاعات دقیق پیشنهاد می‌شود از وب سایت‌های معتبر در زمینه توکنومیک استفاده شود.

ایردراپ رمزارز

شرکت ایپ کوین برای دارندگان توکن‌های غیر مثلی BORD و MAYC ضرب العجل 90 روزه مشخص می‌کند و هر یک از شرکت‌کننده‌ این توکن‌ها باید روی لینک‌هایی مشخص‌ شده کلیک کنند و حداقل 10950 توکن را درخواست کنند. چنانچه این میزان از توکن را سفارش ندهد؛ تمامی توکن‌هایشان به اکوسیستم برگشت می‌خورد. به فرایندی که طی شد؛ ایردراپ می‌گویند.

بیشتر بخوانید : ایردراپ چیست

هشدار به شرکت‌کنندگان

ایردراپ باعث افزایش نوسانات Ape Coin می‌شود. بالا رفتن قیمت بعد از ایردراپ کردن، می‌تواند یک هشدار جدی به سرمایه‌گذاران باشد. پس چنانچه در معاملات شاهد ایردراپ شدن برخی از توکن‌ها بودید؛ استراتژی سرمایه‌گذاری خود را بر محور افزایش قیمت‌گذاری شروع کنید تا دچار ضرر نشوید.

پیش‌بینی و محاسبه ارز ایپ کوین

امروزه به طور کلی قیمت apecoin 11 دلار آمریکا محاسبه می‌شود. این ارز دارای رتبه 39 در بازار دیجیتال است. به طورکلی 393249262 میلیون دلار  کسب کرده است. حجم معاملاتی که در یک ماه صورت گرفته حدودا برابر با 3 میلیارد دلار است. همان ‍طور که مشاهده می‌کنید این ارز توانسته جایگاه خوبی از بازار به خود اختصاص دهد.

خرید ApeCoin

با توجه به نکات و تعاریف ایپ کوین، اگر قصد دارید این ارز را بخرید به مسیر زیر دقت کنید.

 • درقدم اول باید در سایت یا اپلیکیشن مورد نظر ثبت نام کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنید.
 • بعد از ثبت و ورود به سایت یا اپلیکیشن لازم است تا هویت خود را تایید کنید. دقت شود اطلاعات وارد شده باید صحیح باشد.
 • در آخر وارد بخش تبادل سریع شوید و سپس رمز ارز خود را خریداری کنید.

خرید از بهترین صرافی ها

از اولین صرافی‌هایی که می‌توانند این ارز را ارائه دهند؛ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صرافی جمینی
 • بایننس
 • کوکوین
 • بای بیت
 • کوینکس
 • هوبی گلوبال

علاوه ‌بر صرافی‌های بیان شده به موارد زیر برای ارائه خدمات دیگری، چون FTX، Gate.io و Uniswip اشاره می‌شود.

چرا apecoin به نسبت سایر رمزارزها برتری دارد؟

پس از ذکر موارد بسیار از چگونگی، تعریف و قیمت apecoin باید به نقاط قوت آن پرداخت.

 • همان‌طور که بیان شد؛ هدف این رمزارز کمک به پیشرفت جامعه اکوسیستم است. به همین دلیل 62 درصد از کل ape Coin برای این هدف درنظر گرفته می‌شود. این نقاط قوت با تصمیم اعضای Ape Coin DAO  گرفته شده است که به تنهایی مزیت خوبی برای سرمایه‌گذاری روی این توکن خواهد بود.
 • این توکن از نوع حاکمیتی است. به این منظور که شرکت برای هر فرد یک ارز به صورت مشترک و آزاد قرار می‌دهد. فرد شرکت‌کننده می‌تواند بدون استفاده از واسطه‌های متمرکز آن را تهیه و به فروش برساند.
 • این رمز به قسمت‌های از یک جامعه یا اکوسیستم بخش‌هایی مانند بازی‌ها و خدمات انحصاری حق دسترسی می‌دهد که به هیچ شکل دیگری اجازه دسترسی به آن‌ها وجود ندارد.
 • حق و امتیازات Luga Labs که یک NFT محسوب می‌شود به APE انتقال می‌دهند و سپس شرکت ape Coin  از حق معنوی آن بهره می‌گیرد.

Ape Coin رمزارزی با چم‌انداز خوب

یکی از توکن‌های حاکمیتی که به دو صورت متمرکز و غیر متمرکز قابلیت سرمایه‌گذاری دارد؛ ایپ کون است. قبل از هر اقدامی برای ورود به جمع سهام‌داران باید به دنبال پاسخ یک سوال، apecoin چیست باشید. به کمک این سوال، اطلاعات و دانش کافی در زمینه رمزارزها به خصوص قیمت apecoin و همچنین شرایط دیگر آن می‌توانید به سود خوبی از این بازار دست یابید.

سوال متداول:

1) آیا ایپ کوین آینده دارد؟

پس از تجزیه و تحلیل قیمت‌های ApeCoin در سال‌های گذشته، فرض می‌شود که در سال 2024، حداقل قیمت ApeCoin حدود 6.57 دلار خواهد بود. حداکثر قیمت مورد انتظار APE ممکن است حدود 7.49 دلار باشد. به طور متوسط، قیمت معاملات ممکن است 6.79 دلار در سال 2024 باشد.

2) هدف ApeCoin چیست؟

استفاده اولیه ApeCoin به عنوان یک توکن حکومتی و ابزار در اکوسیستم APE است. این ویژگی به دارندگان این امکان را می‌دهد تا در رای‌های حاکمیت DAO شرکت کنند و در عین حال به ویژگی‌های اکوسیستم فقط برای اعضا مانند بازی‌ها، رویدادها و سایر خدمات دسترسی داشته باشند.

3) آیا ایپ کوین برای طولانی مدت انتخاب مناسبی است؟

بر اساس پیش‌بینی‌ها، افزایش بلندمدت انتظار می‌رود. پیش‌بینی قیمت برای 08/01/2028 27.688 دلار آمریکا است. با سرمایه گذاری 5 ساله، انتظار می‌رود درآمد حدود +467.96٪ باشد. سرمایه گذاری 100 دلاری فعلی شما ممکن است تا 567.96 دلار در سال 2028 باشد.

تحریریه

بیتمینو فعالیت رسمی خود را در سال 1399 بصورت برای افزایش آگاهی مردم در زمینه ارز دیجیتال آغاز نموده است و سعی دارد مرجعی برای مطالعه آخرین اخبار و آموزش های مربوط به ارز دیجیتال برای فارسی زبانان شود.و همچنین قصد دارد تا ابزار هایی مانند قیمت لحظه ای و دیگر ابزار های ارز دیجیتال را بصورت رایگان در اختیار عموم قرار دهد.

نوشته های مشابه