اخبار ارز دیجیتال

ریزش قیمت تتر به تومان در بازار ایران/چه اتفاقی برای تتر افتاده است؟

قیمت استیبل کوین تتر امروز به بالای 60 هزار تومان رسید. اما این روند صعودی ادامه پیدا نکرد و بعدازظهر امروز با نوسانات جدی مواجه شد و تا مرز 50 هزار تومان سقوط کرد.

همانطور که می دانید استیبل کوین تتر (USDT) معروف ترین استیبل کوین در بازار ارزهای دیجیتال است که قیمت آن 1 دلار است.

پس از افزایش قیمت دلار در بازار ایران، قیمت تتر نیز افزایش یافت و به بالای 60 هزار تومان رسید. اما پس از چند ساعت دوباره قیمت برگشت و در برخی صرافی ها تا 50 هزار تومان کاهش یافت، اما بلافاصله از شدت کاهش کاسته شد و با افزایش جزئی قیمت در برخی صرافی ها به 57 هزار تومان رسید.
نوسانات بازار تتر در ساعات اخیر منجر به تفاوت جزئی بین قیمت تتر در صرافی ها شده است. این تفاوت قیمت یک فرصت آربیتراژ خوبی ایجاد می کند.

همچنین برای برای مشاهده قیمت تتر در صرافی های رمز ارز ایران میتوانید وارد لینک : https://bitmino.com/buy-and-sell/usdt/ شوید.

 

تحریریه

بیتمینو فعالیت رسمی خود را در سال 1399 بصورت برای افزایش آگاهی مردم در زمینه ارز دیجیتال آغاز نموده است و سعی دارد مرجعی برای مطالعه آخرین اخبار و آموزش های مربوط به ارز دیجیتال برای فارسی زبانان شود.و همچنین قصد دارد تا ابزار هایی مانند قیمت لحظه ای و دیگر ابزار های ارز دیجیتال را بصورت رایگان در اختیار عموم قرار دهد.

نوشته های مشابه