اخبار ارز دیجیتال

سفر فوری ایلان ماسک به قطر برای تماشای جام جهانی !

سفر ایلان ماسک به قطر

ایلان ماسک، کارآفرین آمریکایی متولد آفریقای جنوبی، پیش از فینال جام جهانی 2022 قطر، در ورزشگاه Lusail دیده شد. ایلان ماسک که به‌عنوان ثروتمندترین مرد جهان معرفی می‌شود، مالک اپلیکیشن میکروبلاگینگ، توییتر، بوده در توییت های اخیر خود خود را حامی آرژانتین نامید.

ماسک در ادامه علاقه‌اش به محبوب‌ترین ورزش جهان، فوتبال، در قطر برای فینال موردانتظار که بین آرژانتین و فرانسه برگزار می‌شود

در یک عکس به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی که توسط Sports Brief مشاهده شده است، مالک توییتر یک تی شرت سبز ارتش را در جمع شخصیت های برجسته به تن کرده است.

هنوز عکس های دیگری از این مرد محبوب و کارآفرین آمریکایی در قطر در دستان تیم تحریریه بیتمینو نیست و به محض دریافت عکس جدید با شما از طریق همین صفحه به اشتراک خواهیم گذاشت.

تحریریه

بیتمینو فعالیت رسمی خود را در سال 1399 بصورت برای افزایش آگاهی مردم در زمینه ارز دیجیتال آغاز نموده است و سعی دارد مرجعی برای مطالعه آخرین اخبار و آموزش های مربوط به ارز دیجیتال برای فارسی زبانان شود.و همچنین قصد دارد تا ابزار هایی مانند قیمت لحظه ای و دیگر ابزار های ارز دیجیتال را بصورت رایگان در اختیار عموم قرار دهد.

نوشته های مشابه