اخبار ارز دیجیتال

فرصت ۱۰ روزه برای افتتاح حساب فارکس دریافت بونوس بدون واریزی!

بروکر آرون گروپس را می‌شناسید؟ این بروکر توجه تمام سرمایه‌گذاران منطقه منا یعنی کشورهای خاورمیانه را به خود جلب کرده است. اگر تا به امروز معامله با این بروکر را تجربه نکرده‌اید به احتمال زیاد در بازار فارکس حرفه‌ای نیستید. برای شروع فارکس در ایران بهترین گزینه انتخاب بروکری است که در عین آشنایی با زبان فارسی موقعیت‌ و دغدغه‌های سرمایه‌گذار ایرانی را به خوبی درک کند.

در آرون در کنار تیمی وارد معامله می‌شوید که همواره به دنبال ارائه بهترین فرصت‌های معاملاتی به مشتریان خود است. این تعهد بی‌شائبه دلیل دریافت جوایز متعدد آرون در سال‌های گذشته شده است. این بار در فرصتی بی‌نظیر امکان دریافت بونوس بدون واریزی برای تازه واردهای آرون در نظر گرفته شده است.

بنابراین اگر جزو خوش شانس‌هایی هستید که تا به این لحظه در آرون ثبت نام نکرده‌اند بهتر است این فرصت را از دست ندهید.

یک طرح شگفت انگیز برای تازه واردها

طرح forex brokers with no deposit bonus که بهتر است از آن با نام طرح بونوس بدون نیاز به واریز یاد کنیم، طرحی است که برای شهروندان کشورهای خاورمیانه‌ای در نظر گرفته شده است. طرح no deposit bonus از ۱۷ اکتبر تا ۲۶ اکتبر به مدت ۱۰ روز برگزار می‌شود.

در این بازه طلایی می‌توانید برای اولین بار در بروکر آرون ثبت نام کنید و جزو کسانی باشید که موفق به کسب پاداش ویژه می‌شوند.

نحوه شرکت در طرح بونوس بدون واریز

اگر در یکی از کشورهای خاورمیانه زندگی می‌کنید، در بازه زمانی مشخص شده در بروکر آرون ثبت نام کنید. پس از ثبت نام در بروکر و انجام مقدمات اولیه باید یک حساب دمو با نام NBD ایجاد کنید. این حساب از نوع Netting است که به شما اجازه می‌دهد تمام پوزیشن‌های باز شده روی یک جفت ارز را در یک پوزیشن ادغام کنید.

حساب NBD این ۱۰ روز در اختیار تازه وارد‌ها گذاشته می‌شود ۵۰ دلار موجودی اولیه دارد و به شما اجازه می‌دهد از اهرم ۲۰۰ استفاده کنید. بروکر آرون برای معامله در این حساب دمو محدودیتی در نظر نگرفته است و شما می‌توانید به راحتی و با توجه به تحلیل‌های خود وارد معامله شوید.

در نظر داشته باشید که برای کسب پاداش این طرح شما باید حداقل ۲۰ معامله باز و بسته در اختیار داشته باشید. توجه داشته باشید که بروکر آرون برای رعایت شرط انصاف و ایجاد یک شرایط عادلانه از تمام معامله‌گران می‌خواهد که هر معامله را حداقل 3 دقیقه باز نگه دارند به این ترتیب احتمال سوء استفاده از شرایط طرح به حداقل می‌رسد.

به یاد داشته باشید که در حالت عادی استفاده از حساب دمو به تمام تازه واردها پیشنهاد می‌شود. چرا که این حساب یک شرایط امن و عاری از ریسک را در اختیار شما قرار می‌دهد تا ایده‌های معاملاتی و استراتژی‌هایی که در سر می‌پرورانید را بیازمایید و بهترین را برای بازار واقعی انتخاب کنید.

این بار در طرح “بونوس بدون واریزی” این فرصت در اختیار تازه واردها گذاشته می‌شود که در حین کسب تجربه با استفاده از حساب دمو شانسی برای دریافت پاداش نیز در اختیار داشته باشند. بنابراین پیشنهاد می‌شود اگر شرکت در این طرح را انتخاب کرده‌اید، حساب دمو را جدی بگیریدو با تحقیق و بررسی بازار معاملات هوشمندانه‌ای را ایجاد کنید. به این ترتیب شرکت در این طرح برای شما یک تیر و چند نشان خواهد بود؛ چرا که نه تنها شانس خود را برای کسب جایزه افزایش می‌دهید، بلکه هرچه بیشتر با بازار فارکس آشنا می‌شوید.

بایدها و نبایدهای طرح بونوس بدون واریزی

در نظر داشته باشید که این طرح برای مردم کشورهای خاورمیانه طراحی شده است، اما شهروندان کشورهای امارات متحده عربی، قبرس، ترکیه، یمن و لیبی قادر به استفاده از این طرح نیستند.

در این طرح شرکت کنید. حساب دمویی که در این طرح به شما اختصاص داده می‌شود تنها تا پایان مدت اعلام شده اعتبار خواهد داشت. پس از پایان مدت طرح حساب دمو به صورت خودکار آرشیو و تمام معاملاتی که در این بازه زمانی ایجاد کرده‌اید بسته خواهند شد.

البته بسته شدن حساب دمو به معنای پایان شانس شما برای تجربه اندوزی با استفاده از حساب آزمایشی نیست. شما می‌توانید پس از پایان طرح حساب دموی دیگری را افتتاح و به تجربه اندوزی ادامه دهید. حساب NDB به صورت ویژه و مختص به این بازه ۱۰ روزه طراحی شده است به همین دلیل با پایان این مدت به صورت خودکار بسته می‌شود البته شما با دریافت یک تیکت از بسته شدن حساب مطلع خواهید شد.

برای افتتاح حساب در بروکر آرون گروپس و شرکت در این طرح کلیک کنید.

جایزه طرح بدون واریزی

احتمالاً با این سوال روبرو شده‌اید که پاداش این طرح چیست؟ در حالت عادی معامله‌گر پس از ثبت نام باید یک حساب معاملاتی انتخاب کند و پس از واریز حداقل درج شده برای هر حساب معاملات خود را در فارکس شروع کند.

اما آن دسته از افرادی که در این طرح شرکت کرده‌اند در صورت برنده شدن یک پاداش ویژه دریافت می‌کنند. بروکر آرون برای آن دسته از افرادی که در این طرح طرح برنده شوند یک حساب معاملاتی نانو از نوع نتینگ تا سقف ۲۵ دلار را در نظر گرفته است. این حساب معاملاتی در اختیار ۵۰۰ تریدر برتر این طرح گذاشته می‌شود. برندگان با استفاده از این حساب معاملاتی می‌توانند بدون محدودیت از اهرم ۵۰۰ استفاده کنند.

پس از پایان بازه ۱۰ روزه بین ۳ تا ۷ روز باید منتظر دریافت پاداش خود باشید. در این مدت بروکر با بررسی وضعیت حساب معاملاتی شرکت کنندگان در طرح برندگان را از دریافت جایزه مطلع خواهد کرد. معامله‌گران برتر در این طرح دیگر نیازی به واریز برای شروع معاملات ندارند.

آنها می‌توانند با حساب معاملاتی نانویی که در اختیار آنها گذاشته می‌شود بدون نیاز به واریز وجه وارد معامله شوند. بنابراین اگر تا به امروز برای تجربه فارکس دودیت واریز وجه روبرو بوده‌اید اکنون می‌توانید بدون نیاز به واریز تا سقف ۲۵ دلار در فارکس سرمایه‌گذاری کنید و این بازار را از نزدیک لمس کنید.

یک طرح برای همه تازه واردها

آرون گروپس شرایط برابری را در اختیار تریدرها قرار داده است تا همه تازه واردها بتوانند در این بازه زمانی شانس خود را برای دریافت حساب معاملاتی بدون نیاز به واریز امتحان کنند. در همین راستا اگر معامله‌گری قصد داشته باشد بدون انجام معامله موجودی حساب را برداشت کند مشمول قانون No trade شده و باید ۳ درصد کارمزد بپردازد.

حال اگر در عین دریافت پاداش، واریزی را به حساب اصلی معاملاتی خود انجام دهید، موفق به دریافت ۱۰ درصد بونوس اینفینیتی تا سقف ۷۵۰ دلار خواهید شد.

برگزار کنندگان این طرح سعی دارند با ایجاد شرایطی منصفانه وضعیت را برای تمام واجدین شرایط در بهترین حالت ممکن حفظ کنند در همین راستا اگر فردی سعی داشته باشد با ارائه اطلاعات اشتباه معاملاتی او را مسدود و از ارائه خدمات به او خودداری می‌کند.

اگر در همین حوالی و در یکی از کشورهای خاورمیانه در حال خواندن این مقاله هستید دست به کار شوید و این فرصت طلایی را غنیمت بشمارید. فراموش نکنید که با گذشت این زمان برای شروع معامله در بازار فارکس باید حساب معاملاتی خود را شارژ کنید.

اما اگر جزو یکی از برندگان این طرح باشید بدون نیاز به واریز می‌توانید معامله در بازار فارکس را شروع کنید. منتظر چه چیزی هستید؟ با حساب دمو، آزمایشی ترید کنید و جایزه ببرید.

نوشته های مشابه