اخبار ارز دیجیتال

به روزرسانی شبکه منتل

شبکه منتل (Mantle) امروز از پروتکل Mantle Liquid Staking Protocol یا Mantle LSP خود به عنوان یک جزء کلیدی از اکوسیستمش رونمایی کرد تا کاربران آن راه جدیدی برای تعامل با این شبکه داشته باشند. Mantle LSP یک پروتکل لیکویید استیکنیگ اتریوم غیرامانی و بدون مجوز است که روی شبکه اتریوم کار می‌کند و توسط منتل اداره می‌شود. این دومین محصول اصلی اکوسیستم منتل، بعد از Mantle Network L2 است. منتل باور دارد که معرفی اتریوم استیک‌شده منتل (با نماد mETH)نقش مهمی در پروتکل آن‌ها خواهد داشت.

با راه‌اندازی پروتکل mETH در Mantle LSP، شبکه منتل قصد دارد تا پذیرش mETH را در برنامه‌های غیرمتمرکز مختلف افزایش دهد. این اقدام به شبکه اجازه می‌دهد تا در زمینه امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) رشد و توسعه خود را ادامه دهد.

اکوسیستم منتل، که بر روی شبکه اتریوم راه‌اندازی شده است، از راهکار لایه دوم منتل برای استفاده استفاده می‌کند. این اکوسیستم توسط یک سازمان غیرمتمرکز (دائو) و Mantle Treasury کنترل می‌شود. Mantle Treasury یکی از بزرگ‌ترین خزانه‌های آنچین است. این اکوسیستم از توکن منتل با نماد MNT استفاده می‌کند که هم یک ارز دیجیتال و هم توکن حاکمیتی شبکه مذکور است.

نوشته های مشابه