اخبار ارز دیجیتال

تبدیل لوگو توییتر به دوج کوین توسط ایلان ماسک و افزایش قیمت دوج کوین!

ایلان ماسک، مالک جدید پلتفرم رسانه اجتماعی توییتر، همچنان حمایت خود را از دوج کوین در هر فرصتی اعلام می کند. قیمت دوج کوین با جایگزینی نماد ارز دیجیتال در توییتر افزایش یافت.

به طور عجیبی، کاربرانی که از وب سایت و اپلیکیشن موبایل توییتر بازدید می کردند، به جای لوگوی توییتر، لوگوی دوج کوین را مشاهده کردند. با ظاهر شدن لوگوی دوج کوین در توییتر، قیمت این ارز دیجیتال افزایش قابل توجهی داشته است.

طبق آخرین داده ها، قیمت دوج کوین در مدت زمان کوتاهی بیش از 25 درصد افزایش یافت و به 0.10 دلار رسید.

در نهایت دلیل به روز رسانی لوگوی پلتفرم شبکه اجتماعی به دوج کوین هنوز توضیح داده نشده است. توییتر یا ایلان ماسک هنوز در این مورد اظهار نظری نکرده اند.

تبدیل لوگو توییتر به دوج کوین

پشت پرده تبدیل لوگو توییتر به دوج کوین چیست ؟

امروزه کاربران توییتر متوجه شده اند که تصویر دوج کوین به مکان برجسته اضافه شده است. شما می توانید آن را خودتان در Twitter.com مشاهده کنید، جایی که دوج کوین در هنگام ورود به توییتر از شما استقبال میکند.

معمولاً تعویض یا اضافه کردن یک نماد در داخل برنامه توییتر تاکنون ممکن نبوده است. در این مورد، سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال، ارزش دوج‌کوین را به‌دلیل گنجاندن لوگوی آن در اپلیکیشن توییتر به شدت بالا بردند و باعث پامپ بیش از 25 درصدی این ارز دیجیتال شد . به طور خلاصه، به‌روزرسانی سرویس رسانه‌های اجتماعی به یک پامپ این کوین منجر شده است.

همچنین ارز دیجیتال دوج کوین پس از این اتفاق با حجم خرید عظیمی روبرو شد:

تحریریه

بیتمینو فعالیت رسمی خود را در سال 1399 بصورت برای افزایش آگاهی مردم در زمینه ارز دیجیتال آغاز نموده است و سعی دارد مرجعی برای مطالعه آخرین اخبار و آموزش های مربوط به ارز دیجیتال برای فارسی زبانان شود.و همچنین قصد دارد تا ابزار هایی مانند قیمت لحظه ای و دیگر ابزار های ارز دیجیتال را بصورت رایگان در اختیار عموم قرار دهد.

نوشته های مشابه