اخبار ارز دیجیتال

تحلیل بیت کوین تاریخ 19 تیر ماه 1402

بیت‌کوین همچنان بین میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲۹,۸۵۴ دلار) و مقاومت ۳۱,۰۰۰ دلار در نوسان است. این نشان دهنده عدم اطمینان در بین خریداران و فروشندگان در مورد جهت بعدی حرکت است.

سناریو صعودی بیت کوین:

قیمت روز جمعه از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه به سمت بالا برگشت، که نشان می‌دهد خریداران همچنان با قدرت از این سطح دفاع می کنند. خریداران مجدداً تلاش خواهند کرد تا مقاومت ۳۱,۵۰۰ دلار را بشکنند. اگر آنها موفق شوند، قیمت ممکن است مرحله بعدی روند صعودی خود را آغاز کند، در این صورت قیمت می تواند ابتدا تا ۳۲,۴۰۰ دلار افزایش یابد و پس از آن به ۴۰,۰۰۰ دلار برسد.

سناریو نزولی بیت کوین:

فروشندگان احتمالاً برنامه‌های دیگری دارند. آنها سعی خواهند کرد از مقاومت بالای سر خود محافظت کنند و قیمت را به زیر حمایت ۲۹,۵۰۰ دلاری کاهش دهند. اگر این سطح از دست برود، قیمت می تواند تا به میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۲۸,۱۰۱دلار) کاهش یابد.

تحریریه

بیتمینو فعالیت رسمی خود را در سال 1399 بصورت برای افزایش آگاهی مردم در زمینه ارز دیجیتال آغاز نموده است و سعی دارد مرجعی برای مطالعه آخرین اخبار و آموزش های مربوط به ارز دیجیتال برای فارسی زبانان شود.و همچنین قصد دارد تا ابزار هایی مانند قیمت لحظه ای و دیگر ابزار های ارز دیجیتال را بصورت رایگان در اختیار عموم قرار دهد.

نوشته های مشابه