آموزش رمز ارز

ارز دیجیتال (توکن) تتلو چیست و چرا نباید بخریم!

ارز دیجیتال tnt چیست ؟

هر روزه بر تعداد ارزهای دیجیتال در دنیا افزوده می شود که این مورد نشان دهنده رش روزافزون کریپتوکارنسی در دنیا است. اخیرا امیرحسین مقصودلو یا همان امیر تتلو خواننده معروف ایرانی اقدام به معرفی یک توکن جدید کرده است. این اقدام او با واکنش‌ های زیادی روبرو شده است. این ارز با نماد توکن tnt شناخته می شود که سروصدای زیادی به پا کرده است. در این مطلب از بیتمینو می خواهیم بفهمیم که ارز دیجیتال تتلو چیست و از چه اهمیتی برخوردار است پس حتما با ما همراه باشید.

ورود تتلو به دنیای ارزهای دیجیتال

جذابیت های ارز دیجیتال سبب شده است که بسیاری از افراد مشهور نیز به این عرصه ورود کنند. امیر تتلو خواننده معروف ایرانی با میلیون‌ ها طرفدار یک چهره محبوب در بین جوانان است. تتلو برای اولین بار در کلاب هاوس درباره ایجاد توکن تتلو tnt صحبت کرد. از آنجایی که خود تتلو دانش کافی را در این زمینه ندارد، با افراد دیگری وارد همکاری شده است تا کار ایجاد ارز دیجیتال تتلو را به درستی انجام دهد. همکار جنجالی تتلو برای ساخت این ارز فردی به نام هومن است که حتی تتلو عکس خود را نیز همراه با آن منتشر کرد.

در بیتمینو بخوانید : ارز دیجیتال چیست

همه این موارد نشان می دهد که ایجاد توکن امیر تتلو چقدر جدی است. همچنین خود تتلو در اینستاگرام نیز به طور کامل به این مورد پرداخت که کاربران نیز واکنش های مختلفی را به آن نشان دادند. سازندگان این ارز مدعی هستند که قرار است آن بر اساس فناوری web3 ساخته شود. به همین علت بسیاری از افراد بر روی این پروژه زوم کرده اند. با توجه به شرایط خاصی که در این ارز وجود دارد، باید دید که آینده ارز دیجیتال تتلو چیست و چه مسیری را دنبال خواهد کرد.

بررسی کاربرد ارز دیجیتال تتلو

توکن تتلو با نماد tnt به فروش می رسد که برای اهداف مختلفی عرضه می گردد. امیر تتلو در صحبت های خود به کاربردهای مختلفی از ارز دیجیتال tnt اشاره کرده است. به گفته تتلو شما می توانید که آهنگ های او را با استفاده از این ارز بخرید. در واقع شما به جای پرداخت هزینه از طریق روش‌ های سابق، می توانید که از این راهکار به سو خود استفاده کنید. مورد دیگری که باید به آن اشاره کرد خرید بلیط کنسرت ها است. همانطور که می دانید امیر تتلو در کشورهای نزدیک ایران همچون ترکیه کنسرت های متعددی برگزار می کند.

به همین جهت تتلو در گفته های خویش اعلام کرد که این توکن برای خرید بلیط کنسرت نیز به کار خواهد رفت. به طور کلی کابردهای ارز دیجیتال tnt به طور اختصاصی برای فعالیت های امیر تتلو در نظر گرفته شده است. البته ناگفته نماند که امیر تتلو اخیرا صحبت هایی مبنی بر قطع همکاری با این ارز کرده است. همانطور که می بینید نمی توان زیاد به این ارز و کاربردهای آن اعتماد کرد و جزو گزینه های پر ریسک بازار به حساب می آید. با این حال این کاربردها ادعاهایی هستند که از سمت تتلو بیان شده اند.

همکار امیر تتلو در ساخت ارز tnt کیست؟

برای اینکه شما بهتر شرایط ارز دیجیتال تتلو را بفهمید، قبل از هر چیز باید با سازنده آن نیز آشنایی داشته باشید. همانطور که قبلا هم به آن اشاره کردیم، تتلو عکسی از خود در کنار هومن کرمی منتشر کرد. این فرد سازنده ارز دیجیتال تتلو است که با این خواننده معروف وارد همکاری شده است. یکی از نکات قابل تامل این است که هومن کرمی سابقه ایجاد پروژه اسکم و کلاهبرداری را در سابقه خود دارد. همین مورد سبب شده است تا شک و شبهه ها در زمینه این پروژه بیشتر از قبل شود. این فرد نقش برجسته‌ای در توکن کلاهبرداری ccn داشته است که حتما باید به این عامل دقت کافی را داشته باشید.

متاسفانه این ارز چند باری نیز در کنسرت های تتلو تبلیغ شده است که همین مورد احتمال اسکم بودن ارز تتلو را بیشتر می کند. تبلیغ زیاد این ارز سبب شده تا بسیاری از افراد به دنبال آموزش خرید ارز دیجیتال تتلو باشند. به هر حال تجربه نشان می دهد که باید در این مورد مراقبت بیشتری به خرج داد تا دچار خطرات احتمالی در این پروژه نشد. اکنون که می دانید ارز دیجیتال تتلو چیست، حتما همه موارد مهم را در نظر بگیرید.

آیا ارز دیجیتال tnt‌ اسکم است؟

یکی از سوالات بسیار مهمی که درباره ارز دیجیتال tnt پرسیده می شود این است که آیا این ارز اسکم و کلاهبرداری است. به طور کلی بازار ارزهای دیجیتال نسبت به سایر بازارهای مالی ریسک بیشتری دارد. بررسی ها نشان می دهد که هیچ بازاری به اندازه ارزهای دیجیتال دارای نوسان نیست که شما هم می توانید آن را درک کنید. اگر شما هم می خواهید آموزش خرید ارز دیجیتال تتلو را ببینید، قبل از هر چیز حتما باید از سالم بودن این پروژه اطمینان پیدا کنید. متاسفانه ارز دیجیتال تتلو هیچ نقشه راه یا سفید نامه ای ندارد. همچنین سازنده آن یعنی هومن کرمی سابقه پروژه های اسکم را در کارنامه خود دارد.

همه این موارد سبب شده است که احتمال اسکم بودن ارز دیجیتال tnt‌ نیز از هر زمان دیگری بیشتر شود. به طور کلی اگر شما یک سرمایه گذار در دنیای ارزهای دیجیتال هستید، این انتخاب ریسک بسیار بالایی برای شما خواهد داشت که بهتر است از آن صرف نظر کنید. در واقع سرمایه گذاری کردن در این پروژه خطر بسیار زیادی دارد که حتما باید به این مورد دقت کافی را داشته باشید.

قطع همکاری تتلو و هومن در پروژه ارز tnt

همانطور که پیش بینی می شد ارز دیجیتال تتلو نیز زیاد دوام نیاورد و اختلافات بر سر آن بالا گرفت. بعد از این که امیر تتلو فهمید که ایرادات اساسی پروژه ارز دیجیتال تتلو چیست، تصمیم به قطع همکاری در این مورد گرفت. بر همین اساس تتلو یک اظهار نظر جنجالی در این قسمت داشت به طوری که از هومن تقاضای  یک میلیون دلار غرامت کرد.

توکن TNT

این اظهار نظر نشان داد که ارز تتلو نیز به پایان کار خود رسیده است. در این بین بسیاری از افراد بعد از دیدن آموزش خرید ارز دیجیتال تتلو، اقدام به خرید این توکن کردند که معلوم نیست چه آینده ای در انتظار سرمایه آن هاست. بسیاری از کارشناسان معتقدند که کل پروسه ای که برای ارز دیجیتال tnt طی شد یک بازی از پیش طراحی شده بود. احتمال این اتفاق بسیار زیاد است زیرا هومن کرمی و تتلو در پروژه ccn نیز فعالیت های مشترکی با یکدیگر داشته اند. در این بین فقط کسانی که در این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند سردرگم شده اند و اطلاعات دقیقی در این مورد ندارند.

اطلاعیه انجمن بلاکچین ایران درباره ارز دیجیتال تتلو

بعد از اینکه تتلو خبر ایجاد ارز دیجیتال tnt را اعلام کرد، بلافاصله با بازخوردهای زیادی همراه شد. طرفداران تتلو نیز واکنش های مختلفی نشان دادند. با توجه به محبوبیت بالای تتلو، این احتمال وجود داشت که بسیاری از افراد به سمت خرید این توکن پیش بروند. بر همین اساس انجمن بلاکچین ایران دست به کار شد و اطلاعیه مهمی را منتشر کرد. در این اطلاعیه بر این موضوع تاکید شده است که ارز دیجیتال تتلو هیچ پشتوانه خاصی ندارد. همچنین هیچ سپیدنامه یا همان وایت پیپری برای این ارز وجود ندارد که به همین علت بسیار مشکوک خواهد بود.

هشدار انجمن بلاک چین به تتلو

همچنین انجمن بلاکچین ایران به رزومه ناسالم سازندگان  این ارز نیز اشاره کرده است که دلیل دیگری بر خطرناک بودن این پروژه است. در انتهای این اطلاعیه نیز از مردم خواسته شده تا به هیچ عنوان در این پروژه سرمایه گذاری نکنند زیرا خطرات بسیار زیادی برای آن ها به همراه دارد. اکنون که می دانید خطرات ارز دیجیتال تتلو چیست، حتما به اخطارهای انجمن بلاکچین ایران دقت داشته باشید و به هیچ عنوان به آن وارد نشوید. این برای اولین بار نیست که چهره های سرشناس پروژه های کلاهبرداری را حمایت می کنند پس حتما همواره در این مورد دقت کافی را  داشته باشید.

عرضه اولیه ارز دیجیتال تتلو چه زمانی انجام شد؟

بعد از اینکه تتلو طرفداران خود را برای رونمایی از ارز دیجیتال tnt آماده کرد، عرضه اولیه یا همان ICO این توکن نیز اتفاق افتاد. در تاریخ ۲۱ خرداد ماه تتلو یک لایو اینستاگرامی گذاشت که در آن خبر از آغاز عرضه اولیه این توکن را اعلام نمود. بلافاصله بعد از این خبر بود که تعداد زیادی از طرفداران تتلو با دیدن آموزش خرید ارز دیجیتال تتلو، آن را برای خود تهیه کردند. در این عرضه اولیه تعداد توکن‌ هایی که ارائه شد بسیار محدود بود که تعداد کل آن ها به ۱۰ هزار عدد می رسید.

همین تعداد کم نشان می دهد که تتلو و سازندگان این ارز به دنبال افزایش قیمت آن هستند. در این عرضه اولیه مبلغ حداقلی برای خرید مشخص نشده بود. به همین جهت هر کس می توانست با توجه به سرمایه خود آن را خریداری کند. البته ناگفته نماند که برای این خرید سقف ۵۰۰ دلاری تعیین شده بود که نهایتا می توانستید تا این مبلغ توکن بخرید. از آنجایی که بسیاری از افراد می دانستند که ساختار ارز دیجیتال تتلو چیست، در این عرضه اولیه شرکت نکردند.

بهترین کیف پول و صرافی برای ارز دیجیتال تتلو

برای اینکه بتوانید میزان اعتبار یک ارز دیجیتال را بفهمید، باید حتما به این مورد دقت کنید که در کدام صرافی لیست شده است. همچنین کیف پول های پشتیبانی کننده نیز می‌ توانند دلیل محکمی بر این مورد باشند. به همین علت شما باید این شرایط را برای ارز دیجیتال تتلو نیز بررسی کنید. در حال حاضر ارز TNT در هیچ یک از صرافی های معتبر لیست نشده است. همین موضوع نشان می دهد که این پروژه به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست و نمی توان حساب خاصی بر روی آن باز کرد. از همین رو آکادمی بیتمینو نیز به شما توصیه می کند که از هر گونه سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال خودداری کنید.

مورد دیگری که باید به آن دقت کنید این است که کیف پول خاصی نیز از این ارز پشتیبانی نمی کند. وقتی شما تمامی این شواهد را در کنار هم قرار دهید متوجه خواهید شد که این پروژه تا چه اندازه دچار مشکل است که به همین جهت بسیاری از کارشناسان معتقد به اسکم بودن آن هستند. در چند وقت اخیر افراد زیادی قربانی شت کوین ها شده اند که برای آن ها مشکلات زیادی به وجود آورده است. معمولا در این پروژه ها پامپ و دامپ قیمتی رخ می دهد به طوری که فرد در یک لحظه تمام دارایی خود را از دست می دهد و فقط تعدادی توکن بی ارزش برای او باقی می ماند.

سخن پایانی

ورود چهره های معروف به دنیای ارزهای دیجیتال همواره  خبرساز بوده و تاثیرات زیادی بر روی این بازار داشته است. امیر تتلو خواننده معروف ایرانی نیز از ارز دیجیتال خود با نماد TNT رونمایی کرد و آن را به اطلاع طرفداران خود رساند. بررسی‌های انجام گرفته بر روی این توکن نشان می دهد که آن هیچ پشتوانه محکمی ندارد و احتمال اسکم بودن آن بسیار زیاد است. در این مطلب از بیتمینو به طور کامل این ارز دیجیتال را تحلیل کردیم. با توجه به داده هایی که در این قسمت وجود دارد، بهتر است که از هر گونه سرمایه گذاری در این پروژه اجتناب کنید زیرا به احتمال زیاد کلاهبرداری است.

تحریریه

بیتمینو فعالیت رسمی خود را در سال 1399 بصورت برای افزایش آگاهی مردم در زمینه ارز دیجیتال آغاز نموده است و سعی دارد مرجعی برای مطالعه آخرین اخبار و آموزش های مربوط به ارز دیجیتال برای فارسی زبانان شود.و همچنین قصد دارد تا ابزار هایی مانند قیمت لحظه ای و دیگر ابزار های ارز دیجیتال را بصورت رایگان در اختیار عموم قرار دهد.

نوشته های مشابه