ابزارهای کریپتوییترید و معامله گری

پلتفرم تریدر جو چیست؟ ✰ آشنایی با صرافی Trader Joe

در مورد پلتفرم تریدر جو امروزه صحبت‌های زیادی در حوزه رمزنگاری و ارزهای غیرمتمرکز می‌شود. گویا در حال حاضر یکی از مهم‌ترین و متداول‌ترین ترندهای این بازار به‌حساب می‌آید. در مورد توضیح کلی آن باید گفت که یک صرافی وابسته به خود دارد. استفاده از آوا لانچ باعث شده است که امکان خدماتی از قبیل: خریدوفروش ارز دیجیتال، ییلد فارمینگ و همین‌طور استیکینگ وجود داشته باشد.

در واقع این پلتفرم، یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) در بلاک‌چین آوا لانچ است که قصد دارد کاربرد توکن حاکمیتی بومی خود JOE و دیگر توکن‌های اکوسیستم را تقویت کنند. توسعه‌دهندگان قصد دارند به‌محض اینکه DEX در Arbitrum و BNB Chain، دو شبکه بلاک‌چین دیگر، فعال شد، به توکن‌های JOE پل بزنند.

ما در این مقاله هم در مورد آینده کوین جوی و هم توضیحات تکمیلی مبنای ورود به پلتفرم تریدر جو، نکاتی را به شما شرح خواهیم داد. در واقع اگر قصد سرمایه‌گذاری روی بازار ارزهای نوین دیجیتال با سیستم غیرمتمرکز را دارید؛ می‌توانید روی آن حساب ویژه‌ای باز کنید. موضوع مهمی که باید در مورد این ارز دیجیتال بدانید، آینده بازار آن است که توجه بسیاری از خریداران و معامله‌کنندگان در این حوزه را به خود جلب کرده است.

منظور از پلتفرم تریدر جو چیست؟

منظور از پلتفرم تریدر جو چیست؟

این سیستم در واقع به‌عنوان یک مبنای بازارسازی خودکار کار می‌کند. شما می‌توانید خدمات مرتبط با حوزه‌های وام و استقراض، انواع استخرهای ارز دیجیتال و نقدینگی، خریدوفروش انواع NFT و همین‌طور لانچ پدهای مختلف را در آن مورداستفاده قرار دهید.

علاوه بر توضیحات ذکر شده، پلتفرم تریدر جو دارای امکان خرید و فروش ارز دیجیتال یا همان‌ترید، استفاده از استخرهای نقدینگی و… است. صرافی Trader Joe گستره وسیعی از بازارهای مالی دیجیتال را دربرگرفته است و این روزها، اهمیت زیادی بین استخراج‌کنندگان تا فروشندگان و جامعه فعال در این بازار دارد.

مرتبط با این موضوع: ساعت کار بازار فارکس چگونه است؟

Trader Joe یک پلتفرم غیرمتمرکز است که در شبکه Avalanche اجرا می‌شود. از زمان تأسیس این پلتفرم در سال 2021، خدمات زیادی توسعه و راه‌اندازی شده است که این پلتفرم را به قابل‌توجه‌ترین بهمن DEX تبدیل می‌کند. هدف این پلتفرم تبدیل‌شدن به مرجعی برای ارائه ابزارهای سرمایه‌گذاری در بلاک‌چین Avalanche است. موضوع مهم در مورد پلتفرم تریدر جو، استفاده از آن برای تبادل مالی در سیستم ارزهای غیرمتمرکز است.

بزرگ‌ترین ویژگی‌های موجود در Trader Joe

پلتفرم تریدر جو مزیت‌ها و ویژگی‌های مثبت زیادی دارد که می‌توانید در وبگاه رسمی آن، در مورد هرکدام از این حوزه‌ها اطلاعات لازم را کسب کنید. مزیت‌های کلیدی و اساسی زیادی در مورد این صرافی وجود دارد که بخش مهمی از جامعه حاکمیتی ارزهای غیرمتمرکز را به سمت خود متوجه کرده است.

JOE نشانه حاکمیت در آن شبکه‌ها خواهد بود، با یک JOE برابر با یک رای در انجمن‌های حاکمیتی Trader Joe، جایی که دارندگان می‌توانند استراتژی‌ها یا بهبودهایی را برای آینده پلتفرم پیشنهاد دهند و تصمیم بگیرند.

علاوه بر این، Trader Joe قصد دارد سهمی از کارمزد معاملاتی را که در DEX از طریق staked joe (sJOE) تعلق می‌گیرد، به سهام‌داران ارائه دهد، توکنی که به کاربرانی که JOE را در ازای پاداش به DEX عرضه می‌کنند، داده می‌شود.

قرض‌دادن

قرض‌دادن و قرض گرفتن توکن‌های زیادی در Trader Joe مانند AVAX، WETH.e، WBTC.e و موارد دیگر امکان‌پذیر است. این موضوع موجب می‌شود مدیریت مالی در این ارز دیجیتال در مدت‌زمان کم‌تری و به بهینه‌ترین شکل ممکن انجام شود؛ هنگام استفاده از این سرویس، کاربران محدودیت وام دارند و ملزم به واریز وثیقه خواهند بود. تعامل با تابع وام‌دهی نیز ممکن است جوایز JOE را برگرداند.

Staking

این امکان وجود دارد که توکن‌های JOE را برای لذت‌بردن از ابزارهای تقویت شده در پلتفرم به اشتراک بگذارید. آنها می‌توانند به‌عنوان‌مثال اجازه دهند بازدهی در مزارع افزایش یابد یا در فرصت‌های Launchpad شرکت کنند.

Exchange

صفحه «تجارت» Trader Joe به کاربران امکان می‌دهد از یک توکن به دیگری در بلاک‌چین AVAX مبادله کنند. یکی از ویژگی‌های بلاک‌چین AVAX این است که امکان پردازش تراکنش‌ها با کارمزد پایین را فراهم می‌کند.

NFTها

بازار آنها که تحت عنوان “Joepegs” شناخته می‌شود، یک بازار NFT است که در آن کاربران می‌توانند NFTهای بسیاری از سازندگان مختلف را خریداری و بفروشند. درحالی‌که JOE برای تسریع تعامل بین شبکه‌ها تلاش می‌کند، انتظار می‌رود روند صعودی سال قبل ادامه یابد؛ بنابراین حداقل قیمت معامله 1.58 دلار و قیمت سالانه بالای 1.69 دلار در سال 2029 بسته شده است.

لانچ پد توکن جدید

لانچ پدها فرصت‌های خوبی برای کشف توکن‌ها قبل از هر کس دیگری هستند. با استفاده از ویژگی هایrJOE، کاربران می‌توانند در راه‌اندازی آتی توکن‌ها در Trader Joe شرکت کنند.

مشابه آنچه که PancakeSwap برای زنجیره هوشمند Binance است، Trader Joe یک «افزونه» غیرمتمرکز و کاربرپسند است که حجم و ابزارهای مفیدی را برای بلاک‌چین ایجاد می‌کند. Trader Joe با بیش از 2 میلیون کاربر و 88 میلیارد دلار حجم مبادله، آینده بسیار امیدوارکننده‌ای دارد و در حال حاضر به طور گسترده در اکوسیستم Avalanche شناخته شده است.

 

توکن JOE چیست؟

در Trader Joe، بیشتر فعالیت‌ها را می‌توان با گذاشتن توکن یا پرداخت هزینه با JOE تقویت کرد. بسته به اقدامات انجام شده توسط کاربران، جوایز نیز در JOE توزیع می‌شود. با عرضه کل 500 میلیون توکن، JOE در حال حاضر 65 درصد از کل عرضه خود را در گردش دارد و ارزش بازار آن 66 میلیون است.

شایان‌ذکر است که ارزش بازار برای Avalanche نیز از الگوی مشابهی پیروی کرده است. بسیاری از سرمایه‌گذاران امیدوارند که JOE به آن ارتفاعات بازگردد و درعین‌حال، از قابلیت‌ها و فرصت‌های سهام زیاد پلت فرم استفاده کنند.

تقاضا و ابزارهای JOE با عملکرد پلتفرم Trader Joe مرتبط است؛ بنابراین تا زمانی که آنها رشد کنند، می‌توانیم انتظار افزایش حجم توکن را داشته باشیم.

به‌عنوان بخشی از برنامه جوایز کتاب نقدینگی که در ماه فوریه پیش‌بینی می‌شود، دارندگان JOE کوین با رای محتوی می‌توانند جوایز «تقویت شده» JOE را دریافت کنند. بااین‌حال، این جوایز فقط در Avalanche ارائه خواهند شد. توکن‌های veJOE بخشی از یک برنامه پاداش بودند که به کاربران اجازه می‌داد در ازای بازدهی بیشتر، توکن‌های خود را برای مدت طولانی‌تری در Trader Joe قفل کنند. انجام این کار به Trader Joe اجازه داد تا نقدینگی خود را بهبود بخشد و درعین‌حال به تشویق کاربران ادامه دهد.

چرا صرافی Trader Joe خاص است؟

شاید برای شما این پرسش مطرح شود که چه چیزی، وجه تمایز پلتفرم تریدر جو با دیگر سرویس‌های مشابه است؟ آیا می‌توان از آن در حوزه‌های مختلف رمزنگاری برای انتقال مبنای ارزهای دیجیتال استفاده کرد؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که استفاده از فضای ارزی DeFi یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مزیت‌های این سیستم است. استخرهای نقدینگی، وام‌دهی و… با استفاده از این ابزار، با سرعت عمل بیشتری کار خواهند کرد.

این ویژگی به خریداران و توسعه‌دهندگان بازار ارز دیجیتال این امکان را می‌دهد که توکن خود را راه‌اندازی کرده و سپس نقدینگی که متعلق به آن‌ها است را در این پروتکل ایجاد کنند. توسعه‌دهندگان می‌توانند با ورود به پلتفرم تریدر جو، از امکانات و ویژگی‌های خاص آن استفاده کنند. همین‌طور توکن آن برای شرکت در لانچ پدها نیز بسیار مهم و کاربردی است. توسعه‌دهندگان Trader Joe تقریباً تمامی امکانات و ویژگی‌های موجود را در حوزه دیفای جمع‌آوری کرده‌اند. کاربران می‌توانند به‌راحتی از آن‌ها بهره گرفته و در حال حاضر، علاوه بر فعالیت بلاک‌چین، امکان استفاده از پروژه لایه دوم آربیتروم نیز وجود دارد.

آیا جو کوین خوبی برای فعالیت است؟

جو ثابت کرد که یکی از سکه‌های موردبحث در فضای رمزنگاری در سال گذشته است. با درنظرگرفتن این موضوع، عاقلانه است که بگوییم JOE انتخاب خوبی برای سرمایه‌گذاری است. در حال حاضر می‌توان گفت که یکی از مرجع‌ترین و نوین‌ترین روش‌های موجود است که میانگین قیمت جو (JOE) احتمالاً می‌تواند در سال جاری به 0.315289 دلار برسد. طی 5 سال آینده، پیش‌بینی می‌شود که جو ممکن است از 1.46 دلار فراتر رود.

بر اساس محبوبیت فزاینده ارزهای دیجیتال و جو، سرمایه‌گذاری بلندمدت در JOE می‌تواند شاهد افزایش قیمت به 1.46 دلار در 5 سال آینده باشد. اگر امروز در جو سرمایه‌گذاری کنید، مانند هر سرمایه‌گذاری دیگری، افزایش بلندمدتی انتظار می‌رود. قیمت JOE احتمالاً تا 10 سال آینده به 2.86 دلار افزایش می‌یابد. انتظار می‌رود قیمت جو (JOE) تا سال 2024 به 0.563016 دلار برسد.

تحلیل بنیادی کوین جو (JOE)

تحلیل بنیادی کوین جو (JOE)

در پلتفرم تریدر جو، از تحلیل بنیادی برای قالب بررسی‌های محتوایی استفاده خواهد شد که البته از جنبه‌های مختلف، باید زمینه‌های گوناگون آن را کنترل کرد.

“اصول” یک دارایی (که شامل تیم، ارزش بازار، مشارکت، امنیت، چشم‌انداز، سودمندی و … می‌شود) از طریق تجزیه‌وتحلیل بنیادی ارزیابی می‌شود. این ویژگی کمک می‌کند تا کشف کنید که آیا اکنون گران است یا دست‌کم گرفته شده و سرمایه‌گذاری خوبی است.

با یافتن دارایی‌هایی که توسط بازار «به‌درستی قیمت‌گذاری شده‌اند»، سرمایه‌گذاران می‌توانند تصمیمات سرمایه‌گذاری بلندمدت سودآوری بگیرند، برخلاف تحلیل تکنیکال که به‌شدت بر داده‌های قیمت تاریخی (برخلاف اصول پروژه) برای شناسایی فرصت‌های معاملاتی کوتاه‌مدت تمرکز می‌کند.

بنیان‌گذاران و توسعه‌دهندگان پلتفرم تریدر جو

دو توسعه‌دهنده با استفاده از نام مستعار، OxMurloc و Cryptofish، Trader Joe را تشکیل دادند. توسعه‌دهنده پروتکل رمزنگاری کریپتوفیش خود را به‌عنوان حامی مشتاق ابتکارات مختلف Avalanche، از جمله Sherpa Cash و Snowball توصیف می‌کند. آنها دارای مدرک کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر و تجربه کار در گوگل هستند.

برنامه‌نویس xMurloc تجربه تأسیس چندین شرکت را دارد. آنها به‌عنوان یک رهبر ارشد محصول برای Grab کار می‌کردند. بیش از ده‌ها کاربر ناشناس دیگر وجود دارند که روی توسعه، تبلیغات و پشتیبانی جامعه از تیم کار می‌کنند. جو به دنبال نوآوری، ایجاد سریع و توسعه ایمن برای حمایت از مردم در نوآوری DeFi بوده است. هدف اصلی ایجاد یک پلتفرم تجاری است که خدمات DeFi واقعی را به مشتریان ارائه دهد.

آینده پلتفرم تریدر جو

چندین سیستم برای پلتفرم جو محافظت بیمه ارائه می‌دهند. یکی از همکاران مهم این سیستم، پلتفرم توزیع inSure DeFi است، یک سیستم بیمه غیرمتمرکز که میلیون‌ها شهروند برای محافظت از دارایی‌های ارزهای دیجیتال خود در برابر کلاهبرداری، بسته‌شدن صرافی‌ها و کاهش شدید ارزش به آن تکیه می‌کنند. برای محافظت و ادغام دارایی‌های Crypto & DeFi، inSure DeFi گزینه‌های بیمه را ارائه می‌دهد.

برای مدیریت‌های مالی، وام‌دادن، مبادله، استخراج، قرض گرفتن و سهام، پورتال جو در حال حاضر یکی از بهترین گزینه‌هاست. مشتریان شبکه می‌توانند به طور کامل در سیستم پرداخت دیفای که بسیار قابل‌دسترس و متصل است، درگیر شوند.

پیش‌بینی قیمت جو

باتوجه‌به شراکت‌های آتی که انتظار می‌رود تا سال 2028 اتفاق بیفتد، ما انتظار داریم که روند صعودی ادامه یابد و میانگین قیمت به حدود 1.40 دلار برسد. البته که اساساً نمی‌توان پیش‌بینی دقیقی در مورد قیمت این ارزش‌ها داشت. اما به‌هرحال استفاده از تحلیل‌های بنیادی و تکنیکال، به این موضوع کمک می‌کند تا دامنه گستره قیمت محصولات مشخص شود.

برای مشاهده قیمت امروز ارز های دیجیتال کلیک کنید

سال حداقل ارزش میانگین قیمت حداکثر ارزش
2023 $0.270248 $0.315289 $0.33781
2024 $0.450413 $0.495454 $0.563016
2025 $0.675619 $0.720661 $0.788223
2026 $0.900826 $0.945867 $1.01
2027 $1.13 $1.17 $1.24
2028 $1.35 $1.40 $1.46
2029 $1.58 $1.62 $1.69
2030 $1.80 $1.85 $1.91
2031 $2.03 $2.12 $2.21

پلتفرم تریدر جو چه ارزش‌هایی را ترویج می‌کند؟

پلتفرم تریدر جو چه ارزش‌هایی را ترویج می‌کند؟

در ادامه توضیحات تکمیلی در مورد پلتفرم تریدر جو، لازم است به این مسئله اشاره کرد که مبنا و مفهوم این‌گونه ارزها، ورود ناگهانی به بازار و البته ثبات در طول یک مدت‌زمان خاص است؛ بر همین اساس می‌توان گفت که اصلی‌ترین ارزهایی که در این جامعه ارزی ترویج می‌شود شامل:

  • اولویت‌دادن به جامعه و موردتایید بودن بخش مهمی از بازار خرید و فروش
  • کارایی، امنیت و خلاقیت و استفاده از پلتفرم روز در بازار ارزهای غیرمتمرکز
  • دردسترس‌بودن و استقلال برای همه از طریق DeFi و بهره‌گیری از سیستم جامع تبادل مالی
  • Brand Personality
  • محدودیت‌های نوآوری DeFi را به نفع محله آزمایش کرده و تا حد زیادی در این مورد موفق است.

پلتفرم تریدر جو چیست؟ ✰ آشنایی با صرافی Trader Joe

آیا خطری در مورد تریدر جو وجود دارد؟

شکی نیست که تیم تریدر جو یک برنامه بازاریابی، برندسازی و جامعه‌سازی عالی ترتیب داده است. با این حال، همانطور که فضاهای مبادله و وام آنلاین همچنان در حال تکامل هستند، تریدر جو ممکن است لزوما همیشه در لبه خطر باقی بماند. این موضوع به این دلیل است که آنها هنوز توانایی خود را برای معرفی محصولات منحصر به فرد نوآورانه در فضای DeFi ثابت نکرده‌اند. 

با این وجود، شکی نیست که Trader Joe می‌تواند بهترین بخش‌های محصولات جدید را بگیرد و همچنان آنها را به جامعه وسیع، وفادار و در حال رشد خود معرفی کند.

خطر دیگری که در Trader Joe وجود دارد این است که بهمن ممکن است به اندازه روزهای اخیر داغ نباشد. چندین لایه Ethereum Layer 2 وجود دارد که در حال حاضر ارزش پیشنهادی مشابهی را با Avalanche از نظر تراکنش‌های سریع و کارمزد ارزان ارائه می‌دهند، اما همچنین دارای مزیت دیگری هستند که برای امنیت به شبکه‌های آزمایش‌شده بیشتری مانند Ethereum وابسته هستند.

جمع‌بندی

در این مقاله در مورد پلتفرم تریدر جوی و ارزش کوین جوی صحبت کردیم و همین‌طور به مزیت‌ها و ویژگی‌های این توکن اشاره داشتیم. جو در حال حاضر مشتریان گسترده‌ای را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است و در خط مقدم نوآوری، یکی از زمینه‌های اصلی توسعه بازارهای غیرمتمرکز است. ارز دیجیتال جو همین‌طور مشتاق توسعه یک سیستم معاملاتی نوین و نوظهور است و با برتری روزافزون بلاک‌چین آواکس، می‌تواند گستره وسیع‌تری از بازار را در اختیار بگیرد. بخش مهمی از سرمایه‌گذاری‌ها امروزه روی ارزهای دیجیتال انجام شده و به طبع اهمیت زیادی در آینده بازارهای خرید و فروش دارند.

این سیستم ضمن حفظ حریم خصوصی و ارائه یک سرویس DeFi منحصربه‌فرد، به دنبال پذیرش محصولات جدید است. برای انجام این کار، Trader Joe رویکردی بلندپروازانه با تمرکز توسعه روی فعالان بازار دارد. ارز مجازی جو دارای فهرست‌های مبادلاتی دارای سهام برتر، معاملات اهرمی، وثیقه و NFT (توکن غیرقابل‌تعویض) است.

تحریریه

بیتمینو فعالیت رسمی خود را در سال 1399 بصورت برای افزایش آگاهی مردم در زمینه ارز دیجیتال آغاز نموده است و سعی دارد مرجعی برای مطالعه آخرین اخبار و آموزش های مربوط به ارز دیجیتال برای فارسی زبانان شود.و همچنین قصد دارد تا ابزار هایی مانند قیمت لحظه ای و دیگر ابزار های ارز دیجیتال را بصورت رایگان در اختیار عموم قرار دهد.

نوشته های مشابه